Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislánynak mit...

6 hónapos kislánynak mit vehetnék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Játékokból már szinte mindene megvan, FP tömkelege, stb.
2013. okt. 12. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan még nem fogja érteni, nem hiszem, hogy bárminek örülne úgy mint majd egy év múlva, inkább a család fog tetszeni neki, hogy körülrajongják na meg a fán a fények :)

vegyél neki valami hasznosat, pl. autósülés, etetőszék, sapka, kabát, akármi :) vagy akár a nyárra is gondolhatsz, moondjuk egy hinta a kertbe vagy tricikli... :)

2013. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Helikoptert, arany nyakláncot, arany gyűrűt. :D Biztos értékelné :D
2013. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 angi39 válasza:
hat latom ide is tudnak buta bejegyzeseket firkalni ... en is ezen gondolkodtam mert karacsonykor mi is meg csak 5 honaposak leszunk ... de en ruhakra gondoltam mert hat tenleg meg ugy se fogja fel mi lessz az :-)
2013. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk első Karácsonyra az akkor 4 és fél hónapos lányunknak. Most 14 hónapos és még mindig szereti. Mostmár állva játszik vele.


[link]

2013. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak már megvan mindene játékokból? Mi lesz később, ha már tényleg fog tudni játszani?
2013. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én babahintát veszek majd a lányomnak. Karácsonyra lesz 6 hónapos.


[link]

2013. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En egyeztetnek a szulokkel.

Ha kozelebbi ismetos, rokon gyerkoce, csak akkor aldoznek ra nagyobb osszeget, de pl az autosulest tulzasnak tartom...

Ha nem "praktikus" dolgot szeretnel (pelenka, kozmetikum, ruha), akkor valami olyan jatekot lenne erdemes, amivel hosszan tud foglalatoskodni, vagy akar kicsit kesobb lesz ra erett.

Ami szerintem jo lehet: kepeskonyv, textilkonyv, bedugos jatek, furdesnel hasznalhato jatek, hutheto ragoka, ilyesmik.

2013. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. okt. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!