Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a hasa 3 hetes kisbabán...

Fájhat a hasa 3 hetes kisbabának ha én megiszok naponta 1-2 liter tejet?

Figyelt kérdés
Lehet inni hűtött üdítőt,ásványvizet?És milyen gyümölcsöt ehetek meg?Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 9. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fél liternél többet ne igyál tejet egy nap,mert laktóz alaergiát okozhat a kicsinél!!!!NEkem a gyerekorvos és a védőnő is elmondta.
2008. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a kaja változtatás sem segít a dm-ben lehet venni cseresznyemag párnát amit kicsit fel kell melegíteni,ez állítólag segít nekik egy kicsit.Enyhíti a hasfájásukat.800ft amúgy,még én sem próbáltam mert a pocimban van,de ennyit megér,hogy nyugodt legyek..39hetes kismama
2008. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ihatod hidegen, ha úgy esik jól. Persze ne jegesen, mert megfájdulhat a torkod. De én nem értem, szerintem néhányan eltúlozzák ezt a dolgot. Arról beszélnek hogy étkezz egészségessen de ne egyél semmit csak krumplit meg rizst meg tésztát. Hol itt az egészség? Az is lehet hogy a babád alapból hasfájós, és tök mindegy hogy mit eszel neki sajnos akkor is fáj. Most nem azt mondom, hogy szándékosan egyél puffasztó dolgokat. Csak azt hogy ha már nem eszel semmit és nem is iszol olyat amitől fájhat neki akkor előfordulhat ez is. Sajna vannak ilyen babucik. De kinövik türelem.
2008. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,igazán sokat segítetettek.
2008. júl. 10. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!