Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen pelust?

Használ valaki ilyen pelust?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 17. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Bo-Gi pell használunk. Nekünk bevállt még éjszakára is. 9 hósak vagyunk.
2009. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Én vettem multkor, de baromi szar.

Gumi sehol nincs benne, pedig direkt kérdeztem és két eladó is erősködött, hogy gumis a dereka. EGy milimétert sem nyúlik...

Emelett vastag mint az állat, tiszta műanyag, szar a fogása, szar az egész....

Mondjuk 37 ftért mit vártam....

Szóval a Libero után semmiképp...

Akinek annyira számít a 37-55 ft különbség jó lehet, de én maradok a liberonál...

2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia én a felixkopost hazsnálom nagyon jo nekünk bevállt 1 hós baba anyukája
2009. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A bo-gi pamutos külsejű, egyáltalán nem műanyag, nem is vastag. Combi rész gumírozott, derék gumis. De kinek mi jön be.Nekem kisfiam örökmozgó, de még nem volt baleset, sőt bírja a híg kakit is.Második voltam.
2009. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet én is kipróbálom. A lányom már másfél éves és nem érzékeny a bőre. Egy próbát megér.

Kedves második, képzeld van akinek számít a pénz. Ha 40 000 ft-ból kéne kihoznod egy hónapban kaját a családnak pelust meg minden egyebet a háztartásban, Neked is számítana. Sajna ilyen világot élünk.

A többieknek köszi mégegyszer.

2009. nov. 17. 15:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs...harmadik
2009. nov. 17. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem már sokszor kimérős pelenkát, nem mondom, h rossz volt, de a tescos jobb volt. Ha akciós, jobban megéri, mint ezek. Azokat próbáltad már?

Nekünk a libero nem vált be, tiszta pisi volt a lányom tőle, ugyhogy nem is veszünk.

2009. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is. Igen, amúgy tescost használunk, az nekünk is nagyon bejött. Csak még az új zöldet nem vettem, nem tudom milyen, majd azt is kipróbálom.
2009. nov. 17. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokszor vettem már Flexicosat,most is ez van itthon,de ha elfogy mást veszek,mert ez most nagyon gyűrött volt és van amelyiktől viszket a kisfiam bőre.Vettem már Rossmannosat,Dm-es et,ezek is nagyon jók(a Dm-est dobozzal veszem,így van jó kis doboz a kinőtt gyerekruháknak).Az új zöld Tescosat fogom venni,ha ez elfogy.Ennek már magasabb a dereka és új a gumirozása is(olyan,mint a Pampers vagy a Libero).Most akciós ,44 ft/db.
2009. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ezt a pelust használjuk kezdetektől 8,5 hós a lányom,és mi meg vagyunk vele elégedve.Én a Bp._i bababörzén betankoltam 29ft volt darabja.
2009. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!