Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány pelust használ el a...

Hány pelust használ el a babátok 1 nap?

Figyelt kérdés

Illetve melyik fajtát veszitek? Tényleg olyan jó a tesco színes? Kb mennyit költötök csak pelenkára egy hónapban?

Köszi a válaszokat! :)


2011. máj. 29. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia mi 5hósak leszünk:)

Libero 4est használunk.

Egy nap 3-5pelus fogy.

Havonta úgy 1,5-2doboz:) Pisit nagyon jól szívja, éjszakát kibírja, nappal csak kaki esetén cserélünk.Nem is nedvesedik:)

2011. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, napi átlag 4 pelus fogy, extra kaki esetén több. Az elmúlt hónapokban tértünk át a babylove 4+-ra.
2011. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ti hogy csináljátok ezt?

Fiam egy éves, napi 7,8 pelenka fogy, hetente 1 csomag pelus elfogy. Liberot használunk,5 méretet, de mindegyik úgy tele van, hogy szinte már fél kiló. Kakinál cserélek azonnal, de 3 óránál többet nem bír ki egy pelus.

Jó, mondjuk 1 litert simán megiszik napközben. Éjszakát kibírja egy pelus.

Holnap megszámolom megint mennyi megy el pontosan.

2011. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hónapos, napi 4-6 pelenka fogy átlagban, Pampers Active Baby 4+-ost használunk. DM-ben veszem, kuponnal, így olyan 4-5e körül van havonta.
2011. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok, mi cserélünk ébredéskor, ebéd után, délutáni ébredéskor és fürdetésnél kap még tisztát. Ez ugye 4, de ha délelőtt vagy vacsi után van kaka (ritkán), akkor az is csak 6.

A fiam (most kiszámoltam) kb. 7-8 dl folyadékot iszik 24 óra alatt. 13 kg és babylove 4+-t használunk, tökéletes a kis testére.

2011. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, mindkettő pelenkás, így elmegy napi 8-10 pelus. A 7 hós 4-es liberot vagy pamperst használ, a 2,5 éves 6-os liberot.

Inkább nem számolom ki, mennyit költök havonta pelenkára, mert megállna a szívem itt helyben.

2011. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

:) értem... Én még csak most fogok szülni (első baba) ezért nincs tapasztalatom e téren... :) Szóval akkor átlagban olyan 4-5 pelenka fogy napi szinten..


Egyébként ezek a DM-es kuponok hogy működnek? Annyiszor hallottam már, hogy elkezdett érdekelni.. Sokat lehet vele spórolni?

2011. máj. 29. 21:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, újszülöttként mi is 6-ot használtunk, minden evés előtt cseréltünk, mert 5-ből 4-szer volt kaki (második vagyok).

A DM bababónusz szerintem nagyon megéri, születés után kell bemutatni az anyakönyvi kivonatot, kitölteni az űrlapot és kész. Küldenek félévente kuponfüzetet amiben sok hasznos dolog van, ill. babagondozási, -táplálási kiadványokat. Könnyű szülést és gondtalan gyermekágyat kívánok!

2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen!!
2011. máj. 29. 21:42
 10/16 anonim ***** válasza:
7,5 hós lányom. Napi 6-7 pelus megy el. 4-es Liberot veszek neki. Fizukor veszek 3 csomaggal, de valamennyi szokott belőle maradni következő fizuig. De volt már rá példa hogy a családiból pelust kellett venni mert elfogyott. Ezt sose tudom kiszámolni pontosan. Egyébként a Tescos zöld 3-as méret tényleg jó volt. A 4-est még nem próbáltuk.
2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!