Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány pelust használ el a...

Hány pelust használ el a babátok 1 nap?

Figyelt kérdés

Illetve melyik fajtát veszitek? Tényleg olyan jó a tesco színes? Kb mennyit költötök csak pelenkára egy hónapban?

Köszi a válaszokat! :)


2011. máj. 29. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2 pelusos gyerkőc anyukája vagyok.

Jó a DM, elég sokszor küldenek kuponokat postán, van hogy pelusra, van hogy 10-15%-os kedvezményt az egész vásárlás árából.

Ha gyűjtöd a pontokat, kiválthatsz kuponfüzeteket, az 50 pontosban van 25%-os kupon egy termékre, a 150 pontosban pedig az egész vásárlásra 15% kedvezményes kupon.

Én mindig így vásárolok pelenkát, soha nem egész áron.

Pl épp a héten vettem egy nagy dobozos pamperst, 132 db van benne, 6ezervalamennyi lett volna az egész ára (6700?? nem emlékszem), de 25%-os kuponnal egész jó :) úgy 4ezervalamennyi.

2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az enyém imád friss pelusba pisilni,főleg kakilni.

Ezért napi 5-8 pelus fogy.

2011. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kisfiam, most napi 3-5 pelus fogy.

Éjszakára 4-es Liberot (a többi nekünk kifolyik, nem bírja ki az éjszakát), nappalra pedig Pamperst használunk.

Amíg újszülött volt, addig minden etetés előtt pelusoztam, úgyhogy napi 6-8 pelus is elfogyott (szintén Libero vagy Pampers).

2011. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

15 hetes baba: napi átlag 4. (Fürdéskor, hajnal 5 körül, 10-11 körül és du3 körül kap tisztát. Szóval majdnem az egész éjjelt kibírja, de a kora reggeli (5) ébredésnél ha nem cserélem ki, akkor kb 90%, hogy kifolyik a pisi. Délután is kénytelen vagyok cserélni, mert 1. így nem pirosodik ki a feneke, 2. az sem bírná ki fürdésig.

Ja, és a lánykám is imád tiszta pelusba kakilni :o)

Újszülötteknél átlag 5-6 pelus megy el egy nap, akkor még a Huggiest használtam, újszülött méret bejött, utána már nem. 2esből a Libero volt jó, és a tescos is.M ost pedig kisérletezünk a 3as mérettel, még nem találtam meg a "tökéletest". Valószínű a Liberot fogom kipróbálni. (Most huggies van, de nem tetszik, nem sok folyadékot bír ki...)

2011. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Újszülöttként 10 pelus kellett, most 6,5 hós 4-5 db, de ha kaki van akkor több. Éjszakát kibírja, kivéve ha többször ébred és csak cicin alszik vissza, akkor reggelre kifolyik. Pampers-t használunk
2011. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nyáron napi 1-et használok eldobhatósból, ha megyünk valahova hosszabb időre vagy autóval. Otthonra kisgatya piskóta bambusz vagy tencel betéttel, kiöbltem és már tiszta is. Estére egy darab tencel popolini külső nélkül, azt alaposan ki kell mosni. Van hogy lusta vagyok akkor simán kimosom a kisruhákkal a pisiset.

szóval a nyár az frankó, szinte ingyen van a pelusozás:)

2011. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!