Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 22 hónapos...

Mit tegyek, hogy 22 hónapos kisfiam éjjel aludjon?

Figyelt kérdés
már mindent kipróbáltam, sötét van, nyugtató fürdő, babazene, stb. mégis legalább 4szer felkel. nagyon aktív napközben, éjjel is mocorog, nyöszörög. ha adok neki inni csak úgy alszik el(cumizni soha nem cumizott) arról nem tudom leszoktatni, már csak vizet kap, azért is felkel. éhes nem lehet mert nagyon jól eszik, nem hasfájos stb.
2009. nov. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány fok van nálatok, de nem lehet hogy csak egyszerűen melege van, és azért kel fel inni mert szomjas? Próbáld meg lejjebb venni a fűtést, esetleg párásítót bekapcsolni alacsony fokozatra éjszakára, vékonyabb takarót, vagy lehet hogy épp fázik, és vastagabb kell neki.
2009. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb.24 fok van,padló fűtés párásítónk is van már, pizsibe alszik, alatta body, zokni meg egy vékony paplan.
2009. nov. 17. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hú, az szerintem nagyon sok éjszakára!! Nálunk kb. 20 fok van éjszaka, és így alszik egy vékony paplannal+rugi+r.ujjú body. Nem ébred fel mostanában egyszer se.
2009. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!