Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktad hagyni sírni a babádat?

Szoktad hagyni sírni a babádat?

Figyelt kérdés

Egy hónapos a kisfiam. Ma akármit csináltam vele csak hisztizett, ordított. Próbáltam etetni, itatni, pelenkát cseréltem, betakartam, kitakartam, büfiztettem, hordozóba, babakocsiba raktam de csak ordított. A hasa nem fájt, azt már felismerem, ölben nem maradt.Beraktam a kiságyba és kimentem a szobából. Vártam kb.8 percet, még mindig ordított. Bementem hozzá vissza, könnyes volt a szeme, teljesen felpörgette magát. A szívem majd megszakadt.Felvettem az ölembe, egy pillanat alatt abbahagyta, pár perc alatt pedig megnyugodott teljesen.

Nagyon rosszulérzem magam azóta is, mert hagytam sírni. Jól tettem vagy nagy hibát követtem el?Létezik, hogy egy ilyen idős baba direkt hisztizik? Te szoktad hagyni sírni?


2009. nov. 17. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem hagyom sirni, pedig mar 9 honapos. De ha meg is probaltam, akkor csak felporgette magat, es haromszor annyi idobe tellett ot megnyugtatni. Sokszor csak egy olelesre vagynak. Nyugodtan vedd fel, ha sir, de ha megnyugodott, akkor rakd le.
2009. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
A köldökzsinór már a megszületésnél megszűnik. Már a falra mászok az ilyenektől meg attól a szótól hogy kicsinyed. Egyébként én hagytam őket sírni, és normális emberek lettek belőlük, most jön a hugica is és nála se lesz másképp.
2009. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

LELKI köldökzsinórt írtam, sajnálom, hogy nem tudod, mi a különbség.

Kicsinyed-et pedig nem írtam.


Mássz a falra nyugodtan! És bömböltesd a gyerekeidet, hisz így lesz szép a gyerekkoruk, gratulálok!

2009. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem neked írtam a kicsinyed szót. És pont ez a lelki köldökzsinór fogja majd okozni késöbb azt hogy még wc-re se tudsz majd elmenni főleg ha még a szülők rá is tesznek egy lapáttal.
2009. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
És szép gyerekkoruk volt a nagyoknak, 21-18-14 szeretnek, és annak ellenére is hogy hagytam sírni őket.
2009. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Az én 3 éves lányom meg már most nem lóg a nyakamon állandóan, én meg ezt tudom példának felhozni.


A lelki köldökzsinór nem egyenlő a majomszeretettel.

Nem hagytam őt sírni, ennek ellenére/épp ezért önálló, talpraesett kislány.

2009. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!