Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom olyan...

4 hónapos kislányom olyan kicsi. Mitől lehet ez, azért mert csak anyatejet kap?

Figyelt kérdés
3 kilóval született most 5 és fél kiló, de én olyan picinek látom, meg más is. Amúgy hasról hátra megfordul, meg megfogja a tárgyakat, meg ki is nyomja magát.
2009. nov. 17. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Nem az anyatejtől:-) Ilyen alkat. Te és a párod mekkorák vagytok? Valószínű nem vagytok 100 kilósak meg 190 cm-esek:-)

Az Én babám is csak szopik, most 4,5 hónapos és 7,5 kiló. Ilyen alkat:-)

2009. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A gyerekorvossal és a védőnővel beszéld meg. Ha ők nem találják problémásnak, ne foglalkozz azzal, ki mit mond. Ha szépen, egyenletesen fejlődik, mozgékony, nem beteges, nincs gond.Inkább ilyen legyen, mint "bálna".
2009. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Bár az én fiam lenne kisebb.... :) Ő most 5 hónapos és már 9 kg! Két héttel ezelőttig anyatejes volt... mi nem vagyunk a párommal sem magasak, sem erős testalkatúak... :) Kinövi a 74-es ruhákat...ki vagyok borulva :( Ja és ő még nem fordul vagy ilyenek....
2009. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

3450g született izgő mozgó kisfiam,aki 7 hónapos és talán 7 kg.

Szopi közbe is ugrabugrál,és ha etetem is.Nem ül,nem fekszik meg 1 percre sem,mindig mozgásban van.

Ő nem az a duci gyerkőc,vigyáz az alakjára,egyenletesen fejlődik,jó a testalkata,és engem a védőnőm nyugtatott meg,hogy teljesen normális.

Látta mennyit mozog.Amit megeszik,egyből le is adja.

Ne aggódj,ha Te rendbe látod,és a dokinénitek is ,akkor nincs miért aggódnod.

2009. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
párom több mint 2 méter magas én 165, 3,5 hónapos kislányunk 7,3 kg és 64 centi. Apja lánya:) Tuti nálatok is ez van, csak fordítva. Nem?:)
2009. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A lányaim ennyi idősen pont ilyen súlyban voltak.Nincs ezzel semmi baj,ha harmonikus a fejlődése.Ők most 3,5 évesek,és 12kg-osak,és bevallom,én örülök,h nem kell a hurkákkal,és a hordópocakkal küzdenünk.Vidámak,mozgékonyak,tele vannak energiával,az orvost csak oltáskor látjuk.Nem kell a kislányodat sem hizlalni,teljesen jó ahogy van.:))
2009. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hónaposan (csak anyatejes volt) 5800 gramm volt (2700-al született). És nem volt kicsi. A Te babád sem az, teljesen jól fejlődik a születési súlyához képest.
2009. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Amúgy nagyon mozgékony baba, állandóan jár keze-lába. Én 158 cm vagyok, a párom 183 cm, úgy látszik rám ütött :)
2009. nov. 17. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem, dehogy kicsi! Hát mekkorának kellene lennie egy kislánynak! Így a gyönyörű! Legyél rá büszke! Én örülök, ha nagy ritkán látok nem kövér babát!
2009. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggodj az en fiam 4 honaposan volt 6500 gramm es 74 cm.

3921 grammal es 60 centivel szuletett.

Doki is mindig mondja h ez a gyerek inkabb hosszra no mint kilora.De ez van.Teljesen normalis dolog.A fiam az apjara utott aki majdnem 2 meter magas de vekony testalkatu.

A kornyezetunkbe van ket baba mindketto olyan mint egy lufi es hidd el nem jobb az....

2009. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!