Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárga lett a babám orra a...

Sárga lett a babám orra a főzeléktől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sárgarépát és sütőtököt szeret nagyon, sokat adtam neki, besárgult az orrocskája tőle. Mit adjak neki, ami uilyen finom és ízlik neki? Baj, ha sárga?
2009. nov. 16. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
:)De aranyos,ilyet se làttam még.Szerintem adhatsz neki nyugodtan bàrmit ami a korànak megfelel.Akàr adj egy darabig almàt,banànt,barackot..krumplit
2009. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól van hogy mindakettő sárga.Az én fim nagyon sok KUBUT ivott és besárgult tőle a tenyere meg a nyaka.Ne adj neki pár napig semmi sárgát.És ha elműlik akkor se sokat adj neki ne csak répát meg sütőtököt egyen hanem mondjuk...:Almát vagy mást is amit jónak gondolsz.:)
2009. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle egyébként semmi baja, ha tovább kapja ezeket. Csak sárga marad, sőt még a keze is besárgulhat, nyaka, stb. Persze kicsit furán nézne ki.
2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen is nagyon sok babának sárga az orra, eddig filozofáltam rajt, hogy vajon miért. most a mi babánké is sárga lett, ezek szerint emiatt, nekem mindig a fényképeken tűnik fel, de azt tudom, hogy semmi baja sem lesz tőle!üdv
2009. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyémnek már egy pici répától besárgul az orra, főleg a fotókon látszik. engem már nem érdekel, emiatt nem fogom tőle megvonni a répát. majd narancssárgába öltöztetem. :D
2009. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi mindenkinek
2009. nov. 17. 16:30
 7/7 anonim válasza:

De jó hogy feltetted ezt a kérdést!

Most megnyugodtam :) Nekem is a fényképeken tűnt fel hogy sárga a nózi.

2013. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!