Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járathatom máshova a babámat?

Járathatom máshova a babámat?

Figyelt kérdés
Ha "X" városban lakunk, ahová a baba lakcímkártyája (és az enyém is) szól, de ott nem vagyok megelégedve a gyerekorvosi szolgáltatással, akkor járhatok vele "Y" városba gyerekorvoshoz? (ahol én 18 évig éltem, és ismernek?) Van erre valamilyen törvény?
2009. nov. 16. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár törvényt nem tudok, csak tapasztalatot. Én is másik orvoshoz járok, mint ahova tartoznék.
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvost szabadon választhatsz csak védőnőt nem! :)
2009. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, bárhová bejelentkezhetsz te is és a gyerek is.
2009. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik gyerekorvost felkérhetsz háziorvosnak, nem vagy köteles a körzetileg illetékeshez hordani. Nálunk pl. rengetegen hordják a 10-km-re lévő másik városba a gyereküket egy szuper gyerekorvosnőhöz...
2009. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze!Én Bp.-en élek,és egy közeli kis településen van a dokink.Benne bízom meg,és ő már bizonyított(2 gyerekem van).
2009. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!