Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtató válaszokat szeretn...

Megnyugtató válaszokat szeretnék kajamennyiség ügyben. Normális ez?

Figyelt kérdés
4és fél hósan kezdtük a hozzátáplálást,mostanra(5hó 4nap)kiváltottunk egy étkezést főzelékre.Szóval napjában 5ször eszünk.reggel6 170ml tejcsi;de.10 170ml tejcs;du.2 170-190gr főzike;du.6 140-160ml tápszer,plussz gyümi,amit elfogad;este10 170ml tejcsi.Eddig nem győztem emelni az adagját,(amíg nem volt főzelék)190-200-at evett tejcsiből és tápszerből.Elképzelhető,hogy a főzike hatására esett vissza a mennyiség?6kiló 20deka a kisfiam,jó,ha ennyiket eszik?
2009. nov. 16. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Lányom 8,5hónapos és neki ennyi az adagja 6hónapos kora óta.
2009. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sose mértem mennyit eszik. Mindig annyit adtam neki amennyi neki jól esett. 1x-2x próbáltam többett adni neki és az első büfivel már jött is vissza a többlet. Tudják ők mennyire van szükségük. Úgy ahogy te is tudod mikor mennyi esik jól mi sem eszük mindig ugyanannyit.

10 hós anyuka

2009. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!