Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet beleültetni a...

Mikor lehet beleültetni a babát az etetö székbe?

Figyelt kérdés
hány hos kortol?
2009. nov. 16. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól függ,hogy milyen az etetőszéked. Mi olyan vettünk, ami 3 fokozatban dönthető, és így már 4 hós kortól lehetett volna használni (mi később vettük). Ha nem állítható, akkor csak akkortól amikor már egyedül tud ülni, olyan 7-8 hónapos kortól.
2009. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már annyi időt tud stabilan egyedül ülni. Lányomat 5,5hónaposan tettem bele először, de pár perc után dőlt oldalra, így vártam még vele. Majd két hét múlva már abban evett. Nekünk nem dönthető, de ha nektek olyan van akkor abba beleteheted nyugodtan.
2009. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekünk sem dönthetö,de viszonylag stabilan tud már ülni (21hetes).meg fogom próbálni.köszi!
2009. nov. 16. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sima mezei etetőszékünk van, 6 hónapos korától abban etetem, azóta tud ülni. Előtte mondjuk nem próbáltam, de szerintem ha már tud ülni akkor etetheted benne.
2009. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!