Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ültetétek etető...

Mikortól ültetétek etető székbe a babátokat? Mikor már teljesen ül magátol vagy hamarbb is bele lehet tenni.6 hoa és 1 hetes.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Én 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, 1 hónapig még pihenőszékben etettem, mert ha felültettem még nem ült stabilan, kis idő múlva eldőlt. 7 hónapos korától már stabilan ült, úgyhogy onnantól.
2010. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi direkt dönthetőt vettünk,hgy akkoris bele tudjam tenni ha még nem tud ülni!Fél évesen kezdtük,de már tudott ülni addigra!Szerintem ha nem dönthető a tietek,akkor várj még vele!

9 hós manó anyuja

2010. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is dönthetőt vettünk. Még nem ül önállóan de az etetőszékben nem dől el.
2010. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan dönthető etetőszékbe mert akkor még nem ült magától. Olyat vettünk ami annyira dönthető mint a hordozó.
2010. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hós korától. Dönthető fa etetőnk van. Oldalról meg kitámasztom még puha kispárnával, hogy ne dőljön el benne.
2010. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam tegnap előtt óta ül etetőszékben, akkor vettük meg. Szintén dönthető, olyan, mint a babahintája.

Jövőhéten lesz 7 hónapos, ülni még nem tud, de így nagyon szeret benne lenni.

2010. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!