Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa bukás elleni tápszerérő...

Milupa bukás elleni tápszeréről vélemények?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egy csodaszer. :) Én meg voltam vele teljesen elégedve.

Minimálisra csökkentette a bukásokat, csak akkor volt újra gond, amikor elkezdtünk hozzátáplálni.


Viszont van egy hátránya. Az én fiamnak szorulást okozott. De ez is csak addig volt gond, amíg nem kezdtünk hozzátáplálni.


Már 13 hónapos, a bukások teljesen elmúltak és a kakival sincs gond.

2009. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miis azt használuk és nagyon bevált. Nekünk nem volt gond a kakival sem. Pici korába nagyon sokat bukott, minden folyékony kijött belőle. Ha megitattam, az utolsó cseppig kijött. Elkezdtük használni, egyre kevesebbet bukott, most 7 hónapos és már egyáltalán nem bukik.
2009. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az melyik tápszer??? Én nem is hallottam róla, pedig nagyon kéne!
2009. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi már 5 és fél hónaposak vagyunk, szépen gyarapszik a kislányom, de iszonyú mennyiséget bukik, legalábbis szemre. Most írta fel a doki, és nagyon kiváncsi vagyok beválik -e majd.
2009. nov. 16. 11:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a neve Milupa Milumil AR.
2009. nov. 16. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált, fél éves koráig a Beba HA AR-t kapta, ami szinte semmit se ért, amint elmúlt fél éves, váltottunk erre, s tényleg látványosan csökkentek a bukások mennyisége és száma.
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is használt volna, de nem tudtam adni, mert olyan szorulása lett, hogy felsértette a kaki a végbelét! És mindez 2 nap alatt :( Úgyhogy utána csak napi 1-2x ette ezt, pl. séta előtt.

BEBA HA/AR nem vált be, ugyanúgy visszajött nála a kaja...

Nutriton tápszersűrítőt írtak utána, azzal eszi a sima HA Milupát most, na ez bevált :) Meg az, hogy most már lassan kinövi :D 8 hónapos.

2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!