Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék még csinálni a...

Mit tudnék még csinálni a szemével? Kenjem éjjel nappal.

Figyelt kérdés
Piros pöttyök jönnek ki rajta. Magától egy nap alatt el szokot múlni de szinte azonnal visszajön; doki azt mondta hogy a könnytől van és írt fel Septosyl kenőcsöt na ezzel eddig hiába kentem ugyanannyi idő míg elmúlik mintha nem kenném és ugyanúgy vissza is jön.
2009. nov. 16. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok 7 hós kislányom szemével. Szemorvos azt mondta tejérzékenység,allergológus hogy szemgyulladás,de a szeme nincs begyulladva. Gyermekorvos nem tudja,csak annyit mondott,majd kinövi,de tejmentes diétára vette(tápszeres). Szemorvos Tobradex szemkenőcsöt írt ki,ami sztem elég durva ilyen pici babánál,de ha nagyon csúnya volt néha azért kentem. Már 1 hónapja ezzel küzdünk,de javul valamennyit,ha fáradt akkor azért kijön. Szerintem lassan hozzászokik a bőre,nagyon érzékeny sajna,tőlem örökölte,ha sírok az én szememet is kimarja a könnyem. De eddig minden orvos azt mondta,ilyen nem létezik.
2009. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!