Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki feltesz Babákkal...

Ha valaki feltesz Babákkal kapcsolatosan kérdést arra miért kell negatívan válaszolni, és később pedig már a szülők "egymásnak"esnek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Értem a kérdésed. Én nagyon szerettem ezt az oldalt, de kezd nagyon eldurvulni. Nem a vélemények sokféleségével van a gond, hanem a nem a kérdésre válaszoló, kioktató, esetleg durva stílusú válaszolókkal, és ebből már elegem van, mert nem tudok úgy feltenni egy kérdést, hogy ne bunkózzanak le benne, stb... Nem kell részletezni.
2009. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na hát ilyenekre gondoltam.Engem is már "lebunkóztak",pedig csak segíteni szerettem volna...De ilyenek az emberek,tiszt.kiv.
2009. nov. 16. 10:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha tanácsra van szükségem egy számomra vitás kérdésben, és felteszem itt, néha én is tartok tőle, hogy na hányan osztanak ki és néznek hülyének.

De olyankor kiszűröm magamnak a normális és hasznos tanácsokat, azokat pontozom szépen, mert tényleg hasznosak, a többit meg hagyom és még arra sem méltatom, hogy lepontozzam.

Én is szeretem ezt az oldalt, ennek is köszönhetem, hogy babám lehet. Itt tudtam meg olyan dolgokat, amiket korábban nem, hogy mivel lehet "segíteni" a teherbeesést stb.

És nagyon jó érzés volt számomra a két-három év alatt végigmenni a topikokon. Először a "teherbeesés", aztán a "terhesség" és most a "babák" az a témakör, amikre hónapokig számíthatok.

2009. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fenti kérdésedet kicsit másképp már megfogalmaztam az egész oldalra vonatkozóan:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Jó olvasást!

2009. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
7.11 -es vagyok.é is azért szoktam feljönni ide,mert én is rengeteg segítséget kaptam hogy babám legyen.az sok pozitív buzdítás,jó tanács,segítség.soha nem felejtem el,de tényleg.ott én negatív tanácsot,kritikát,vagy beszólást sosem kaptam.aztán megszületett a manóm,és a babás oldalra kerültem,és itt találkoztam először a sok kötekedéssel,egymásnak ugrással,beszólással.azért ez furi nem?nem itt kéne a legtöbb boldog embernek lennie?ehelyett!!
2009. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!