Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú Philips bébiőröt...

Milyen típusú Philips bébiőrötök van? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Rengeteg féle Philips bébiőr van. Használtan szeretnék venni, de nem tudok választani. Melyik jó? Pl. recseg e jeladáskor, a baba pici mozgásait is lehet e hallani?
2009. nov. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem igaz nem philips volt de talán ha háromszor használtuk.

mekkora lakásban laktok? mert ha nem túl nagyba akkor szerintem felesleges venni.

az enyém befogott valami frekvenciát és hallottam hogy sír a baba, persze nem az enyém hanem valamelyik szomszéd lépcsőházból:)

2009. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Én mindenképpen akarok bébiőrt, mert nagy házban lakunk, bazi nagy kerttel. Igaz, hogy most nem a kertbe rakom a babót, de az udvaron ha van, azt is jó lenne hallanom.
2009. nov. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!