Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Philips...

Mi a véleményetek a Philips AVENT Mini turmix és daráló VIA etető szettel SCF860/20? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni, 9700forintért tudom megvenni. Ennyiért szerintetek megéri? Az első babámnak venném, két gyereket szeretnénk.
2011. jan. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima miniturmixgép tökéletesen megfelel a célnak.
2011. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Botmixer is megteszi
2011. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van, ajándékba kaptuk, azzal a felkiáltással, hogy "jaj, ez a babának való turmixgép, stb." közben meg tök ugyanarra való mint egy bármilyen másik! Szerintem pénzkidobás, inkább ennyi pénzért vegyél egy olyan gépet, ami tud pl. gyümölcslét csinálni, v. gyümölcspürét is. Én biztos multifunkcionálisat vettem volna, ha ezt nem kapom ajándékba.
2011. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, és nagyon szeretjük. Van mellette itthon robotgép, de az nagy, és macerás kis adagokat készíteni vele. Botmixerem is van, azzal is megoldható, de én mégis megvettem, mert ezt tényleg csak a baba ételeihez használom. Ennyiért szerintem simán megéri.
2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

második

A gyümölcscentrifuga később nagyon jó szolgálatot tesz.

És nem csak a baba ételeihez.

2011. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, azt hiszem megveszem:D
2011. jan. 23. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!