Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babának elég 1szer...

5hónapos babának elég 1szer adni tápszert?

Figyelt kérdés
Reggel jó 200ml tápszer, tízórai gyümi, ebéd üveges főzelék, uzsonna gyümidesszert, vacsi jó éjszakát tejpép(ettől tényleg átalussza az éjszakát)!
2009. nov. 15. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Fél liter tej kellene neki 1 nap. Uzsira inkább tápszert adj neki szerintem. Úgyis tízóraira is gyümit kap.
2009. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Pont fordítva kéne napi 4 tápszer és egy étkezés pl. gyümi.
2009. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5hónapos babának még 4-5 a napi tejalapú étkezések ajánlott száma!ebbe beletartozik a tejpép is.

szóval egy tejpép mellé 2-3 tápszer.

2009. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú, nagyon nem! Csak az előzőeket tudnám ismételni!
2009. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a tápszeres dobozon a baba korának megfelelő napi adag!!!! Neki még csak az ízekkel kéne ismerkednie!
2009. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A délutáni gyümidesszert helyett adj tejpépet, és vacsira tápot, így meglesz a 3x tej alapú kaja, + a gyümi és a főzelék.
2009. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem elég. Szerintem ne is az alkalmakat számold, hanem hogy meglegyen a fél L! Ha az 2 evésre megvan az jó. Reggeli lehet tápi, aztán gyümi, ebédre jöhet valami főzelék, délutánra tejpép és vacsira megint tápszer!
2009. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elég! A fiam 6 hónapos és 2 hónapja keztük a hozzátáplálást, mert tápsteres baba. Reggel és este tápszert kap (a kettő együtt kb 500 ml) tízorai tejpép, ebéd főzelék simán vagy husival, uzsi gyünölcs.
2009. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászolásokat!

Én is így gondoltam hogy kevés.... de ha úgy számoljuk a reggeli táp és az esti tejpéppel meg van a fél léter tejalapú tápanyag. Az esti vacsit semmiképp nem akarom megváltoztatni, marad a jó éjszakát tejpép! mert attól reggelig alszik, a tápszertől pedig nem.

A délutáni uzsira kéne lehet tápot adnom...

2009. nov. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!