Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék tenni vagy változta...

Mit tudnék tenni vagy változtatni? Tápszerből 90g-ot eszik csak nagy ritkán 120g-ot, de viszont tejpépből vagy bébi ételből határ a csillagos éj! Tejpépből 150g sem elég! Volt hogy 190g ot evett bébitelből utánna még evett tápszert 90-et! 5hónapos

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a gond?
2010. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat eszik-e?Az a kérdés?Ne adj tápszert,ha nem kér,adj tejpépet.
2010. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináld a tejpépet tápszerrel,ne vízzel,én is így csinálom.
2010. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan?Megcsinálom a tápszert ahogy szoktam és utánna rakjak még pele tejpépet?jó ötlet!:)köszi
2010. aug. 5. 14:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért sokat eszik?Nekem nem ez a gondom csak az hogy keveset eszik tápszerből!
2010. aug. 5. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálod a tápszert az előírt módon és azzal öntöd fel a tejpépet.Volt,aki engem is lehurrogott ezért itt az oldalon még régebben,hogy ez dúrva,meg "tuning",de ezt láttam jó megoldásnak.Az én fiam is lecuppant a tápszerről egyik napról a másikra.Add neki így nyugodtan!!!
2010. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is igy van,mint a 14.52es válaszolónál,én is igy csinálom neki,h elkészitem a tápszert és viz helyett azzal öntöm fel a tejpépet,nekünk doki javasolta,igy lehet,h kevesebbet eszik majd meg belöle,mert ugye tömörebb,de nem biztos,egyébként engem is lehurrogtak már ezért,h ne "tuningoljam",pont ugy ahogy a kedves 14.52es válaszolót,mi igy láttuk jónak és igy legalább eszik tápszert is,mert másképp már nekem sem fogadja el,igy meg legalább szivesen eszi!

Ugyh nyugodtan próbáljátok ki szerintem ti is! :)


Mondjuk majdnem mindegyik tápszernek olyan borzalmas nem mellesleg az ize,h nem is csodálkozok rajtuk,h nem izlik nekik!

2010. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tápszert egyáltalán nem eszik, de tejpépet és minden mást sokat, akkor semmi gond, a tejpép is tápszer tulajdonképpen. De keverni a kettőt? Én úgy tudom, hogy ez a "tuning" megterheli a veséjét a sok fehérje miatt. Az én fiam sokáig csak tejpépet evett, semmi tápszert, és nagyon jól elvoltunk így. Ma már megeszi a tápszert is, ha turmixolok bele gyümölcsöt.
2010. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!