Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 2 hónapos babám nézi...

Baj, ha 2 hónapos babám nézi a Tv-t?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Lanyok egyetertek veletek(0%-ra pontozott)!A tobbieknek meg jo struccpolitikat...Szerintem ha valakit tenyleg erdekel valami,akkor utananez szakembereknel,nem pedig a "szerintem" ,"en ugygondolom", "ugy hallottam" -okra alapozik....

Mi leszereltuk a WiFI-t,visszatertunk a vonalas telefonkeszulekhez,stb...de ezek mi vagyunk(meg a barataink) es ez megint mas tema...

2009. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal sem értek egyet, hogy pl egy általános iskolát tévézhessen hétközben. Nekem nem lehetett, vagyis igényem sem volt rá. Fel sem merült, hogy tanulás helyett/után tévézzek, az meg, hogy saját készülékem legyen....dehogyis. Most meg azt látom, hogy minden gyereknek saját tévéje van és csodálkozunk, ha nincs fegyelem az iskolában, a diákok beszólnak, megverik a tanárokat. Hát min nőnek fel??? Én sajnálom őket. Nézzetek szét!!! 12 évesek azt beszélik ki hogyan mikor mit kivel.... nem olyan régen 12 évesen Annát olvastam, pöttyös könyveket és ha egy fiú rámnézett elpirultam. Ma meg sajnos sok tizenéves lány már túl van pár kapcsolaton. És ez sokszor tényleg a tv hibája. Minket még fel kellett világosítani, ezt most megteszi más. Értem én, hogy egyszerűbb....de milyen áron???
2009. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A másik..ha végre sikerülne a baba, amit már több éve várok....óvnám az ilyen brutális hatásoktól. Dajkálnám és örülnék, hogy mesélhetek neki a világ csodáiról
2009. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Azt a büdös mindenit mennyi zseni mami gyűlt már megint össze! Ha ennyire jó szülők vannak miért rohad a világ????? Tudjuk- tudjuk! A tv árt a csuklás meg nem zavarja a babákat, csak a szülőket!!! Baromság! Gondolom nem reggel 8-tól este 10-ig tévézteti! Érdekes a környezetemben elég sok baba nézett tévét, mert szépek a színek és semmi bajuk nem lett! Oh biztos hülyébbek és idegbetegebbek lettek, mint itt a zseni mamik kölkei! Semmi baja nem lesz, ha kicsit nézi a színeket! Zseni mamiknak sem attól lett ilyen az agyuk :PPPP
2012. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
úristen utolsó.elég értelmes anyuka vagy.a megjegyzéseid a megnyilvánulásod,a véleményedről már nem is beszélve.a te kölked biztos oké.pffúúú
2012. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy velem van a baj? Ám legyen! Te meg könyvet adhatsz ki a gyereknevelésről! Biztos, hogy nem lesz tökéletes a gyerekem, de nem látok összeesküvést a dolgokban és nem riogatok másokat, hogy idegbeteg lesz a gyereke a tévétől és nem mondom, hogy a csuklás jót tesz a gyereknek és azt sem, hogy had sírjon, mert tágul a tüdeje!!!! Érdekes, hogy szuper mamik olyan kérdésre is választ tudnak adni amire az orvostudomány nem! Tudod mit? Nem is akarom tökéletesen nevelni a gyerekem, mert az azt jelentené, hogy mindentől elzárom amit kicsit is élvezhet és itt most nem a tévéről beszélek, de milyen érdekes, hogy Ti mindenkit kioktattok és riogattok, de ha valaki (lásd én) be mer nektek szólni, akkor máris kibukik belőletek az állat pedig előtte szuper türelmes és intelligens okos emberek voltatok :))))) Látod Te se tudtad sokáig megjátszani magad :)) Íme a valóság ;))))
2013. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

be mer szólni???ezt én nem nevezném annak,de azért ha már ennyire okoska vagy,legalább vedd már a fáradságot és a neten értelmes dolgokat is olvas,pl hogy vajon mennyire használ egy 2 hónapos gyereknek a villogó tévé nézése.linkelj nekem kérlek és leborulok ellőtted.viszont ha ezt nem tudod megtenni akkor inkább te maradj csendben és a helyett hogy értelmetlen sőt káros tanácsokat adnál,maradj csendben,az mindenkinek hasznosabb lenne.

Várom a linkeket!!

2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nahát kicsit kiborultál :) Én nem linkelgetek, mert nem netről nevelek gyereket veled ellentétben ;)))) Na toporzékolj kicsit aztán olvasd el a neten, hogy kell aludni térni :) Fegyvertelen emberrel nem vívok észpárbajt :)))
2013. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Ne haragudjatok, hogy beleszólok, de egyikőtöknek sincs igaza és mindkettőtöknek igaza van. A mai használatos tv készülékek nincsenek káros hatással se gyermek se felnőtt szemére. Persze a 2,5 méteres távolságot mindkét esetben illik betartani. A villozó fények elkerülhetők, ha a szobába világosságot teremtünk, hiszen fényben nem is érzékeljük a villogást és természetes jelenethatásokká válnak az addig idegesítő jelenségek. Természetesen túlzott tv nézetés a gyermekkel függőséghez vezethet illetve a tv nézése közbeni tevékenységeket pl evés ehhez fogja kapcsolni így indokolatlan éhségérzetet okozhat. Ha a gyermek észreveszi a tv készüléket, akkor nem kell rögtön eltakarni/letakarni eltávolítani hiszen gyermekünk már nem a 80-as évekbe születik bele, hanem egy felgyorsult technikával tűzdelt világba. Míg a gyermek megkapja a szülői figyelmet és kielégítjük a vágyait, törődünk vele, addig pár perc tv nézése nem okoz sem agyi károsodást, sem szem sem idegrendszeri megbetegedést. Ezen kár vitázni.
2013. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Persze nem a régi tipusú tv készülékekről beszéltem, hanem a modernekről.
2013. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!