Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 2 hónapos babám nézi...

Baj, ha 2 hónapos babám nézi a Tv-t?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
A lányom is nézte!Semmi baja eddig a szemének!Most 4 éves!Nem kell közel rakni .Igazából szerintem a színek, hangok tetszenek neki!
2009. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

igen!!! 2 éves korig nem szabad hagyni, hogy tévét nézzenek és utána is max egy pici mesét, szülőkkel együtt. Rosszat tesz a szemének és ne tv nevelje a picit. Inkább olvass neki.

(TV szakot végeztem az egyetemen és olvastam pár könyvet pl. Szemben a képernyővel..ajánlom)

2009. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

IGEN!!!! Nem csak a szemét teheti tönkre, hanem főleg az idegrendszerét!!!! Még ha állóképet nézne rajta, akkor is villog és vibrál a képernyő a másodpercenkénti akárhány képfissítés miatt.


Inkább énekelj, mondókázz neki, sétáljatok körben a szobában, közben beszélgess vele, mondd, hogy éppen mit lát....annyi mindent lehet már egy 2 hónapos picivel is csinálni, kérve kérlek, ne akard idejekorán rászokatni a TV-re!

2009. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
sEMMI baja nem lesz tőle. 4 gyerekes anyuka.
2009. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
sziasztok.azért mert még nem vettétek észre,hogy nincs semmi baja a babátoknak a tv-től az még nem azt jelenti,hogy nem is lesz.de lehetett volna,és ez már épp elég indoknak kéne lennie,hogy pici babák ne tévézzenek.teljesen árt a szemnek és az idegrendszernek is.a hirtelen változó effektek,képek amiket mi már nem is érzékelünk az idegrendszerét,szemét megterheli.arról nem is beszélve,ha hozzászokik a folyamatosan gyorsan váltakozó effektekhet,akkor mindig ezt fogja majd keresni mindenhol,mert csak ez elégíti ki a szükségletét,igy lehetnek hiperaktívak a babák.Lehet velem nem egyet t érteni,ez attól még sajna igy van.szerintem inkább szoktasd a zenéhez,szép dalokhoz,énekelj neki,vagy olvass.
2009. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
neekm a védőnő mondta h nyugodtan nézzük csak a tv-t.3 hós és nagyon szereti nézni,szerencsére jol le is köti a figyelmét.
2009. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Az ég világon semmi baja nem lesz, persze nem kell túlzásba esni és ne nézze közelről.
2009. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%

Erdekes vedonod van!Mert vedono szakon nem igy tanitjak...vagyis meg veletlenul se nezzen TV-t mert artalmas!Nagyon szepen utana lehet nezni konyvekben,interneten...

es persze mindenki ugy rongalja a gyermeket ahogy akarja.

2009. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan lehet tv is használni. Nem kell lábujjhegyen járni ha otthon lesz a gyerek. Attol meg semmi baja nem lesz.
2009. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%
Folytasd az eletedet a zajok szempontjabaol,DE ne nezesd TV-t!!!Attol hogy lerakod a jatszoszonyegre,meg berakhatsz ele egy kartonlapot hogy kitakard a latoterebol a kepernyot!...
2009. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!