Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan tértetek át a...

Hány hónaposan tértetek át a napi egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
Babám 8 hós,11-től alszik max.másfél órát, és délután 4-kor fél órát!Mikor hagyjam el a délutánit?Ha elhúzom hogy csak 12-kor feküdjön le,az jó megoldás lenne?És így összevonnám a délutánival.
2009. nov. 15. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazán a babádon látod. Lehet, hogy neki még kell az a délutáni fél óra is. Ha esetleg nem engeded aludni akkor, amikor elálmosodik, nyűgös lesz és végignyafogja az estét. Az én kislányom 14 hónapos, általában délelőtt alszik másfél órát éa délután is legalább felet. így aztán nincs nyafogás. Ha mégis kimarad az a délutáni rövid alvás, akkor nyűglődés van belőle. Azt meg nem értem, hogyan tudnád "összevonni" a kettőt? A babád nem fog többet aludni, ha a másfél óra után felébred... Persze, kipróbálhatod, lehet, hogy nálatok sikerül.
2009. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan egy éves kisfiam,és pont 3 hete alszik napi egyszer délután 2-től vagy 3-tól 4-5-ig.
2009. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1éves és 3hetes.Egy hete minden második nap egyszer alszik másfél órát,amugy pedig kétszer.Fokozatosan szoktatja le magát.Minden baba más,de szerintem 8hósan még hamar lenne.
2009. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nem a te döntésed :)
2009. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy éves kora körül, de nem én alakítottam így, az ő igénye volt. szerintem várd meg, amíg neki ennyi elég lesz, észre fogod venni.
2009. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a lányom a tavaszi óraátállításnál-délelőtt húztam kicsit az időt. este korábban feküdt.
2009. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kontrollra kellett mennem reggel és elhúzódott, mire haza értünk fél 12 volt, megebédeltettem és lefektettem, aludt 3 órát. Azóta minden nap, így csinálja. ez 3 hete történt és 11 hónapos volt.
2009. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!