Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hósan 8 kg. Nem túl sok kissé?

5 hósan 8 kg. Nem túl sok kissé?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sok, bár mi 9 hósak vagyunk 7,5 kilóval (kislány). Az én babám kicsit kisebb a tiéd meg egy kicsit nagyobb, ennyi. Normális ez is, az is.
2009. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az én kisfiam 2 hónaposan és 1 hetesen már 7 kiló volt. A védőnő csak nevet rajta egy szóval nem mondta, hogy ez túl sok lenne. A legtöbb anyatejes baba dagi. Amikor elkezdenek járni, úgyis leapad.
2009. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát ez attól is függ milyen alapsúlyról kezdted. Ha vékony vagy normál alkatú vagy akkor normális csak vigyázz a továbbiakban, hogy 13-16 nál tovább ne hízzál, ha nem muszály. Ha alapból túl súlyos vagy oda kell figyelned, mert könnyen terhességi diabéteszt kaphatsz. A túlsúlyosak általába csak keveset híznak főleg ha odafigyelnek, többet ismertem akik csak 4-5 kg-t szedtek fel. Ha vékony vagy a szervezet igyekszik többet felvenni, ilyenkor valaki 20kg-t is felszed, majd szülés és szoptatás alatt leadja.
2009. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az unokatesóm babájáról van szó. Ő nem regisztrált itt, kérte, hogy tegyem fel a kérdést, mert kicsit aggódik.
2009. nov. 14. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló kicsit félreértett. Vagy mi ketten értettünk félre? :p

A baba kint 5 hónapos vagy bent? :D

2009. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, elnézést. Azt hittem egyértelmű, mivel a "Babák" kategóriába írtam. Júniusban született 4 kg-mal, 5 hónapos.
2009. nov. 14. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Pff hát ezt nem tudom hogy bírjátok kihordani én pl 4kilósan születtem 3-4kiló a normális ez mi itt? óriás csecsemő? milyen genetikátok van nektek hogy ilyen lett?
2009. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te akkora hülye vagy...

Minek írsz ide, ha nem érted a kérdést!?

Az én babám 3.6kg-mal született, ma 6 hetes és 5 kg pont.

3 hónapos kora körül lesz 7-7.5 kg. És most sem dagi, arányosan oszlik el rajta. A gyerekorvos is azt mondta, hogy anyatejes babánál ez így van jól.

Mennyivel született a baba?

2009. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most olvastam, hogy 4kg-mal született. Teljesen jó ez a hízás. Azt mondják ekkora súlynál, hogy 3és 6 hónapos kora között kell megdupláznia a születési súlyt.


előző válaszoló

2009. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9450...na az a sok ..."pici" fiam ,pedig csak anyatejes :-).
2009. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!