Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most esett le 23 centis...

Most esett le 23 centis ágyról a babám. Ugye nem lesz semmi baja? 6,5 hós

Figyelt kérdés
Hanyatt érkezett a földre
2009. nov. 14. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem:)

Az enyém olyat esett,hogy még a doki is koponyatörést gyanított, de szerencsére semmi baja nem lett, csak egy pukli a fején.

2009. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rögtön felsírt?Nem tűnik zavartnak,nyugtalannak,nem hány,em aluszékony?Éjszaka figyeld,ha nincs egyik sem nincs baj,csak megtudta,milyen egyet huppanni:)

Uhm,egyébként,szőnyegre esett,vagy parketta?A szőnyeg felfogja az ütést picit,mellesleg pedig a babák strapabíró kis törpék,többet kibírnak mint gondolnánk:)Ha esetleg valamelyik tünetet észleled,irány a doki,de addig elég neki egy jó nagy cuppanós puszi:))


Ada és Abigél:)

2009. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém picit magasabbról esett le ugyanennyi idősen és arccal érkezett. A homlokán lett egy pukli meg nagyon sírt de inkább csak az ijedtség volt nagy. Figyeltem legalább egy napig a jeleket (szédülés, hányás, sok alvás, étvágytalanság) de nem mutatott semmi változást így nem mentünk orvoshoz. Nincs is baja, azóta már eltelt 3 hónap. Ja, viszont azóta sokkal jobban figyelek erre. Nem hagyom egy másodpercig sem egyedül ágyon, kanapén. Inkább felemelem és együtt megyünk 5 lépésre is vagy leteszem addig a földre.
2009. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem fiam 5 hósan esett le a franciaágyról.

Ha felsír rögtön, ha nem viselkedik furán, nem hány, nem vérzik a feje akkor szerintem ne aggódj!

2009. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer ez mindenkivel megesik.Nekem 2-szer volt ilyen,nem lett a kicsinek semmi baja.
2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a pelenkázóról esett a kádba szegényke, de szerencsére inkább csak "becsúszdázott", az ijedségünk nagyobb volt, mint az övé, ennek már két éve... Tanulópénz volt nekünk is.
2009. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám 5 hósan kicsim is leesett sőt a pihenőszékből is de akkor nem szőnyegre hanem járólapra,de szerencsére semmi baja.Figyeld azért.(hányás zavartság alvás evés ujjadat követi e szemével)
2009. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 3,5 hónapos volt, a kiságyában nem akart elaludni, a díványon simán elaludt, és bár még nem tudott megfordulni, a biztonság kedvéért keresztben fektettem oda mindig. Egy ilyen alkalommal, amikor elaludt kimentem. Egyszer csak éktelen üvöltést hallok, rohanok be, szegénykém hanyatt a földön és nagyon sírt. Hát valahogyan alvás közben egyszerűen letolatott az ágyról. Semmi baja nem lett hála az égnek, de nekem még a lábam is remegett még egy óra múlva is :((
2009. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Barátnőm kisfia a pelenkázóról esett le parkettára (az 90 cm magas) és nem lett semmi baja neki sem. De ahogy írták előttem figyeld azért és ha bármi gyanusat észlelsz, vidd el orvoshoz.
2009. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!