Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor esett le a babátok...

Mikor esett le a babátok először? Hány hónaposan? Pl:ágyról, pelenkázóról.

Figyelt kérdés
Lett valami komolyabb baj vele?Meddig figyeltétek?
2011. szept. 28. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos volt. A férjem volt itthon vele, és az ágyról pottyant le. Hasra esett, így a fejét nem verte be szerencsére, hamar meg is nyugodott. Még másnap figyelgettem, de nem volt semmi baja.
2011. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

5 hós volt, amikor a kanapéról lefordult egy pillanat alatt... Szerencsére csak megijedt, de én jobban. Délelőtt történt, utána evett meg aludt rendesen, úgyhogy estére már én is nyugodtabb voltam.

Akkor van baj, ha földet éréskor nem sír, vagy utána hány és sokat sír. Mi történt veletek, elmeséled ? Remélem nem lesz semmi gond!

2011. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem figyeltem rá eléggé,és lepottyant az ágyról.Az egyik pillanatban még szopizott,a másikban meg már elfordult tőlem,és olyan "ügyesen" fordult hogy lefordult.Elég magas az ágyunk,kb.60 cm.Rögtön felsírt,és én is...:(Nagyot koppant szegénykém,bár valószínűleg az eldőlt ásványvizes palackon landolt a buksija.Nem fáj neki ha megfogom a fejét,így remélem nincs gond.Pár percig sírt,aztán mintha mi se történt volna.Annyira bűntudatom van...ott voltam mellette,és mégis leesett.:(

Röviden ennyi...

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

5,5 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 28. 10:17
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez nem leesés volt, de megijedtünk. 14 hónaposan a Mamáéknál játszott a konyhában kesztyűvel a kezén, megbotlott és a kesztyű miatt nem tudta megtámasztani magát és szépen lefejelte a PVC padlót. Vérzett a szája elég rendesen, mivel volt már foga, féltünk, hogy kitörte vagy visszacsúszott neki. Szerencsére "csak" a száját harapta el.


Leesésünk 16 hónaposan egy áruház próbafülkés székéről, szépen behorpadt a feje, vérzett a szája. Mivel nem volt semmi amivel letudtam volna nyomni a púpját, így szép nagy dudorja lett.Száját megint elharapta. Nem lett semmi baja, de vagy fél évig meglátszott a folt a homlokán. :(

2011. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan 1 héten belül 2× :(( Mindkétszer a hátára, de nem lett semmi baja. Nem gondoltam, hogy már ennyire tud kúszni. Aztán 5 hónaposan megint, akkor hasra. Csak megijedt, én is nagyon, mindig vele sírtam, hogy lehetek ilyen hülye... Azóta csak a földön van. ha az ágyra rakom, nem tágítok mellőle. Ja és 3× 3 különböző ágyról esett le :(
2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

viszonylag "későn" pottyant le :)


egy éves elmúlt, s az ágyról. egyszerűen legurult. de akkor viszont másnap meg az apjánál gurult le. szerencsére inkább csak megijedt :)

2011. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyik lányom 6,másik 5 hónapos volt. Ráadásul a kisebbik egy héten keresztül majdnem minden reggel leesett az ágyról!! A végén már olyan ideges voltam hogy lehetek ilyen hülye idióta,de valahogy igy jött össze...:-( Szerencsére semmi bajuk nem lett. Mondjuk pelenkázóról leesni az már tényleg nagy figyelmetlenség,olyan nem szabad elkövetni.
2011. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak akkor esett le amikor már fel is tudott mászni, de azóta többször is. Utoljára két hete a játék hevében, pedig már 2,5 éves.
2011. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem csak az én babám esett le.Nagyon szarul érzem magam miatta,bár a férjem azt mondta,hogy lesz még sokszor ilyen...Na igen biztosan,de annyira picike még.Annyira törékenynek érzem.Persze a férjem is meg ijedt,de ő nem annyira.Rendesen félve nyúltam be a feje alá.(féltem hogy vérzik.)Nagyon bűntudatom van.:'(Tudom hogy még a java hátra van,de akkor is.A pelenkázóról nem esett le,az már tényleg nagy figyelmetlenségre vall.Bár egy örökmozgónál szerintem bármi megtörténhet sajna.:)
2011. szept. 28. 10:51
 10/16 anonim ***** válasza:
még nem volt 4 hónapos. azt hittem, infarktust kapok. felsírt azonnal (szintén velem együtt), 1 hétig vizslattam árgus szemekkel, de semmi baja nem lett.
2011. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!