Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most nem azért de a teszveszes...

Most nem azért de a teszveszes kérdéseket mért itt teszik fel?

Figyelt kérdés
Én is azért ide teszem mert itt teszik fel, ok hogy babának akar venni az illető de nem ide tartozik és legtöbb amit kérdez fent van a teszvesz szabályzatában vagyis azon a honlapon
2009. nov. 14. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon is idevaló a kérdés! miért, hol érdeklődjön a babakocsik iránt?
2009. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ne itt. A veterán biztosan tudomm hogy van "eladó véleményezés" amiből meg lehet tudni, hogy az adott személy, aki a hirdetést felteszi mennyire ad korrekt infokat, milyen gyors a szállítás, ... Itt meg? "szerintem a 30 ezres babakocsit vedd meg , nekünk bevált". A másiknak meg nem. Meg kell nézni a képen, ha kell még lehet róla fényképeket kérni, fel lehet a tulajjal venni a kapcsit, bármi.
2009. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségen miért kell vitázni?
2009. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem vitát akarok csak szerintem nem idevaló.A teszveszen is leinformálható az eladó fényképes terméket érdemes csak nézni neten utána lehet nézni a típusnak stb én is így csinálom elég gyakorlott vagyok.és postai díjszabásra megeladásra kérdések meg vettél e 1 Ft-ért stb szritnem nem idevaló
2009. nov. 14. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Én jeleztem a moderátoroknak mindegyik ilyen kérdésnél, hogy nem ide való. :/

Engem is idegesít...azért mert beleírja "baba" attól ez még nem babás kérdés. Pl. azt kérdezte, hogy akkor is ki kell fizetni tesz vesznek ha nem adom el a babaruhát?.

Bosszantó!

Ha olvasod, még egyszer megkérlek, hogy ne itt kérdezz ilyeneket légyszi!!!!!!!!

Különben meg a tesz vesz oldalán minden fent van, miért nem ott olvasgatod az infókat? Kicsit belenézel a véget ért aukciókba, ott meg tudod nézni, hogy mi mennyiért szokott elkelni stb...

2009. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Előző vagyok.

Úgy látom már ki is vették ezeket a kérdéseket. Csak a babakocsist nem jeleztem mert az ide való, az itt is van de a többit kivették.

Jelezni kell ha valami nem klappol, ezek szerint a moderátorok is úgy találták, hogy semmi köze a babáknak a teszveszhez. :)

2009. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ráérős, rosszindulatú nyanyát, mint ti! Nem elfér ez a kérdés? Vigyázat, szólok a moderátornak...húúha. Mint az oviban! Istenem, de jó, hogy nincs a környezetemben ilyen kockafejű bárány! Álljatok be gyorsan a sorba! Nehogy kilógjál. Lehet lepontozni, le....om.:))))))))))
2009. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te voltál a kérdező?

Átrakták az egyéb kérdésekhez. Azért vannak külön a témák, hogy mindenki olyan kérdésekkel találkozzon ami érdekli és ne kelljen mazsolázgatni. Szerintem az nem rosszindulat, ha valamit helyreigazítok.

2009. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolom első felindulásomban kár volt ezt a kérdést kiírni,de úgy látom vannak akiknek ez szintén szemet szúrt.Utolsónak ha le leszel pontozva az nem én leszek mert ez a lepontozósdi is elég óvodás nem tudom akinek a legtöbb pontja lesz évvégére az kap valami jutalmat?És azt gondolom kicsit meg kéne válogatnod a szavaidat,ha te itt vagy akkor valószínűleg éppen te is ráérsz.
2009. nov. 14. 11:42
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
így van. Másnak az fontosabb, hogy hogy kezdje el a hozzátáplálást, minthogy cuncimunci gyereksapkát mennyiért lehet venni a teszveszen?
2009. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!