Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes/vaterás anyukák,...

Teszveszes/vaterás anyukák, ehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
mi értelme van annak,ha valaki feltesz valami 1ft-ra,(mellé ad egy fix árat)?Pl ha az a dolog ér kb 3-4ezer ft-ot,felteszem 1ft-ra,lejár a határidő,és az utolsó licitáló is kb csak 1000-1300 ft-ot ajánlott érte(vagy még annál is kevesebbet),akkor nyilván annyiért kell odadnom neki.De ebbe nekem mi lenne a jó?Hisz jóval kevesebbet adhatnak érte,mintha megadnék egy minimál árat,nem?Csak azért kérdem,mert sok mindenkitől hallom,hogy igy a legjobb felrkani,1ft-ra,az oké,hogy azután nem kell fizetni azt hiszem,de mi más okból jobb igy?
2011. szept. 24. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért jobb így mert az egy forintos aukciókat jobban látogatják! Nem igaz, hogy azután nem kell fizetni! Fizetni mindig az után kell amennyiért sikerült eladni.
2011. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy nem kell fizetni,hogy a feltöltési dijért nem kell.Az oké hogy jobban látogatják,de nagyon kevés összegért is elkelhet,ami nekem nem lenne jó.Nem?
2011. szept. 24. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,egyet értek az elsővel.Az egy forintos aukciókat többen nézik és nagyobb az esélyed,hogy eladod a termékedet.

Én már jártam úgy,hogy 1Ft-ért ment el egy nagy doboz babaruha de volt olyan is,hogy sokkal többet kaptam mint amire számítottam.Rizikós,de esetleg tehetsz fel egy minimál árat is.

2011. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.De ha minimál árat is rakok fel,akkor is lehet 1ft-ról feltenni?
2011. szept. 24. 11:59
 5/9 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés,ha megvesznek vmt pl 3-500ft-ért,de a postaköltség 1000ft majdnem,visszaléphet emiatt aki megnyerte?Nem ugye?
2011. szept. 24. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy írták, az 1ft-os aukciókat jobban látogatják. Ha minimálárat raksz hozzá, akkor nem sok értelme van 1ft-ért indítani, jobb arról az összegről, amennyit minimálisan kapni akarsz érte.


Mivel fel kell tüntetned a postaköltséget, így mindenki aki licitál, tisztában van vele, hogy sokszor annyiba kerül a posta, ha úgy alakul.

2011. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Akkor megpróbálom,hátha igy jobban eltudom adni a fiam dolgait.
2011. szept. 24. 12:26
 8/9 A kérdező kommentje:
feltettem igy valamit,már licitáltak is rá,viszont nem értek valamit.Felraktam ugye 1ft-ra,beállitottam a licitlépcsőnél hogy 250ft.Az oldalon azt irja,hogy xy licitált rá ugye 250 ft-ért,a következő,legkisebb ajánlható ár rá 251 ft.Ezt nem értem.Most akkor 1 ft-onként fog felfele menni,nem 250?Akkor miért kellett licitlépcsőt beirni?
2011. szept. 24. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Hajajjj!


Nem, nem 1 Ft-onként fog emelkedni!

Először is 1Ft-ról indul, szóval aki elsőnek licitál, annak még 1 Ft-ot ír ki, viszont ha már licitál rá más is, akkor pedig emelkedik 250 Ft-al (amit megadtál licitlépcsőnek), így lesz a következő ajánlható ár 251, aztán ismét +250 Ft... stb. Remélem nem voltam túl bonyolult!

2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!