Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjszaka kisfiam nem aludt...

Az éjszaka kisfiam nem aludt este tíztől fél 2-ig, már feladtam, és elaludtam. Volt így valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
11 hónapos elmúlt,ilyen akkor volt amikor még nagyon pici volt.Húú.."borzasztó" volt újra átélni.
2009. nov. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy előbb kidőltem mint a gyerekem, most mit tudok csinálni?Emberből vagyok én is.
2009. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért baj az, hogy elaludtál?! Gondolom nem üvöltött melletted, hanem elvolt, akkor meg egyáltalán minek kéne lesni? Ő is elaludt nem? Akkor? Nem értem a problémát.
2009. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is becsúszik egy egy ilyen éjjel.Semmit sem tudsz tenni.Mi is mindent megpróbáltunk.Másfél éves a fiam

2009. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valami front vagy mi a csuda van mi kb 50szer ebredtunk....4 honaposak vagyunk
2009. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 13:07-es válaszoló!Tudod nálunk ritkán fordul elő,hogy ébred éjjel.Szépen kérdeztem valamit,erre Te elég érdekesen,fellengően válaszoltál.Jó,hogy nem már úgy válaszoltál,hogy és akkó mi a franc van,belehaltál wazzeg?


Tulajdonképpen arra lettem volna kíváncsi,hogy a front okozta-e ezt a virrasztást,vagy mi?Fogai jönnek,de meg sem érzi szerencsére.Szóval lehetett volna NORMÁLISAN is válaszolni.Na pá!

2009. nov. 14. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
13,07-es vagyok, elnézést, de akkor nem értettem a kérdést. Én azt hittem az volt a baj, hogy elaludtál míg fent volt. Nem pedig az, hogy felébredt. Elő fog még fordulni ilyen. Kislányom 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, de mostanában néha felébred. Az is lehet, hogy a fogaitól van, neki sem mindegyik egyforma. Az első 2 úgy kibújt, hogy csak azt vettem észre, hogy kocog a kanál, most az 5.-el 1,5 hónapot szenvedett, éjszakázott. Amúgy még hálás is lehetsz neki, hogy ilyen jó alvó, valakinek 3-4 éves koráig nem, alszik éjjel. Éjjel is az anyukája vagy nem csak nappal. Ezt el kell viselni,nem azt mondani rá, hogy borzasztó.
2009. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen úgy is viselkedek,hogy mindig mindenben mellette vagyok,csak furcsa volt,hogy kipattant a szeme,de nem sírt,elvolt szépen,de nem akart aludni az Istennek sem.Ma viszont estefelé nagyon nyűgös volt,és nagyokat kiabált,még a fürdetés sem olyan volt,mint szokott lenni.Muszáj volt adnom Neki Nurofent,mert most tényleg a fogai miatt "szenvedett"...
2009. nov. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!