Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Verveteltol lehet hoemelkedese...

Verveteltol lehet hoemelkedese a kislanyomnak?

Figyelt kérdés

Ma voltunk vervetelen kislanyommal es mikor hazaertunk melegnek ereztem. Megmertem a lazat es 37,7et mertem. Lehet a vervetol? Mi a velemenyetek?

Jah es vashiany miatt volt a vervetel.


2013. okt. 29. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha stresszel járt, igen. Nem egy kisgyerekes szülőtől hallottam már, hogy ha megviseli a gyereket valami lelkileg, akkor testileg is reagál, lázas lesz, vagy ha asztmás befullad tőle, pedig szervi oka, fertőzése nincs. Ha nagyon félt, izgult, sírt, stb. akkor igen, lehet a vérvételtől is. Nyugtasd meg, játsszatok, had dolgozza fel, azátn meglátod. Ha kitart a láz, akkor betegség, de szerintem el fog múlni estére.
2013. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt, hogy attól legyen! Valószínűleg bújkál benne valami.
2013. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet a vérvételtől.

itass vele minnél több folyadékot! vérvétel után amúgy se árt, ha sokat iszik - kell a folyadékpótlás

2013. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kössz a lepontozást, pedig nem vicceltem (első vagyok): "Ha valakinek csak az idegeskedés, stressz miatt van hőemelkedése, akkor semmiképpen ne adjunk neki gyógyszert." Ergo lehetséges ettől emelkedett hő.


Itt olvastam: [link]

2013. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Holnap azert megemlitem a dokinak. Remelem tenyleg csak a stressz miatt volt habar azota nem mertem viszont 2szer annyit aludt delutan mint szokott.
2013. okt. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!