Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felétek milyen babakocsi a...

Felétek milyen babakocsi a divat? Arra vagyok kiváncsi, hogy milyen megyében milyen babakocsi a divat. Szolnok megyébenlakunk, itt most mnden felvágós kismamának ilyen van

Figyelt kérdés
na nem márkára gondoltam hanem kinézetre. [link]
2009. nov. 13. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre hogy mi errefele a divat őszintén szólval nem azt figyelgetem kinek milyen babakocsija van hanem hogy a saját gyerekem jól érezze magát(a babakocsiban és anélkül).Amúgy Pierre Cardin van nekünk kicsim a 4. gyerek benne mert úgy kaptuk és nagyon örültünk neki mert legalább ezt nem kellett megvenni és jut a babának másra.(Fejér megye)Nem a kinézet a lényeg hanem hogy praktikus legyen.7 és fél hós kislányomnak már van sportkocsija is hogy könnyebben közlekedhessünk ha csak én megyek vele ugyanis a másikat csak apa bírja el.
2009. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Milyen ez a kocsi, én nem tudom megnézni?
2009. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Végre sikerült!

Én Mátészalka környéki vagyok( Szabolcs megye), én nem igazán láttam még ilyet, felénk a nagy kerekű kocsi a divat, olyan mint a Kunert, de biztos van ilyen is!

2009. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg sok a felvágós anyuka.bár nálam nem volt kérdés a babkocsi örököltük és én nagyon örültem,hogy nem kell érte pénz kiadni,az eszembe se jutott,hogy esetleg kinéznek majd vele,bár nem is nagyon érdekelne.ha megtehetném se vennék 100 ezerért kocsit,mert az már tényleg túlzás.de ha eszedbe jutott ilyen gondolat kedves kérdező akkor te is felvágni akarsz.pedig nem érdemes.ennél sokkal egyszerübb is lehet praktikusabb és hogy ki mit gondol?ki nem sz... le.
2009. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én szolnoki vagyok, de nem tapasztaltam, hogy Szolnokon elsöprő többségben lenne ez a fajta kocsi. Látni itt minden fajtát, ilyet is, olyat is.
2009. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is Szolnok megyei vagyok, és igazad van, tényleg sok ilyen babakocsit látni. Én még ennél is felvágósabb vagyok, mert nekünk egymás előtti iker babakocsink van ;)
2009. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

azt hiszem sokan félre értettek. Én nem akarok felvágni, nekem már meg van a babakocsim,és nem ilyen. hanem hagyományos, és használtan vettem.

Csak kérdezem hogy melyik városban milyen van,mert pesten is másfajtát láttam de ugyan olyat csak szinben volt más, és szolnokon is.


Felénk vannak felvágós kismamák, és igen nem csak a gyerekért veszi meg a babakocsit ,hanem hogy neki legyen a legjobb babakocsija. ezt tőlük tudom....

2009. nov. 14. 14:19
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a legszebb babakocsim, mert a lányom két mandulaszeme mosolyog rám belőle!
2009. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most azt a kék babakocsit kell nézni? És az a divat? Vagy jól néz ki? Vagy nem értem minek linkelted be, bár nem olvastam végig a válaszokat biztos lemaradtam valamiről. Csak azt akarom mondani, hogy nekem egyáltalán nem tetszik szerintem a színe is pont semmilyen formára meg ugyanolyan mint bármelyik. Ez nem "divat" kocsi.
2009. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!