Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felétek milyen babakocsi a...

Felétek milyen babakocsi a divat? Arra vagyok kiváncsi, hogy milyen megyében milyen babakocsi a divat. Szolnok megyébenlakunk, itt most mnden felvágós kismamának ilyen van

Figyelt kérdés
na nem márkára gondoltam hanem kinézetre. [link]
2009. nov. 13. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Felvágás? Bocs az ofért, de szerintem ne az motiváljon, hogy "menő" legyél. Sokkal fontosabb szempontok vannak ennél. pl. kényelmes legyen, könnyű, az útviszonyoknak megfeleljen, ne süssün át rajta a nap stb. Szóval ne "divatkocsit" válassz szerintem.

Nekem hasonló kocsim volt (Titi Triton). Le is kellett cserélnem. Szerelem volt az első látásra, de a fenti szempontokat nem vettem figyelembe akkor még nagy pocakkal.

2009. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én ilyen színt lánynak nem vásárolnék :)
2009. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Felvágós kismamák? :--(

Ilyenek is vannak? Uramisten, hány évesek vagytok, vagy melyik bolygóról jöttetek?


Én Bp-en lakom, itt elég vegyes a felhozatal, szerintem nem a divatra, hanem a funkcióra mennek az anyukák inkább (plusz ezen belül is, amit a pénztárca enged)

2009. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hu ezzel te leszel a legmenőbb kismama!


A többi kismama majd ott fog irigykedni rád :D

2009. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én bp.-i vagyok,Graco Quattro Tour Delux kocsija van a picimnek.De pont nem érdekel,h mi a divat,nekünk ez volt A BABAKOCSI!
2009. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez baby point? Pesten minden második kismamának ilyen van. Ez még az átlagnak elérhető kocsifajta. De miért a divatra mész??
2009. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pécsen is teljesen változó a felhozatal, szerintem a legtöbb kismama nem felvágni akar ilyen vagy ehhez hasonló babakocsival, hanem a lehető legjobbat akarja megvenni a gyermekének a pénztárcájához képest, mint mindenki. Szerintem egyébként elég gyerekes dolog megszólni bárkit is a babakocsi miatt, legyen az nagyon olcsó vagy nagyon drága. Mindenki a maximumot nyújtja a babának a lehetőségeihez mérten.

Te sem szeretnéd, ha felvágósnak neveznének,csak mert ilyen, vagy olyan babakocsid, kiságyad, bútorod, babaruhád stb. van, ugye?

2009. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolóval értek egyet!Ráadásul sokan megveszik a jó drága babkocsit és rájönnek,hogy télen a gyerek overálostul alig fér el benne.Nálam a szempont:Széles,nagy fekvőfelület,fordítható kormány,téliesíthető legyen,és elférjen az autó csomagtartójába úgy hogy más is beférjen még!No meg az ára!Ráadásul az én környezetemben(Budapest)szinte mindenki áttért a sportkocsira mielőtt a gyerkőce egy éves lett!
2009. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

miért gondoljátok, hogy a kérdező a divat miatt akar venni ilyen-olyan babakocsit, ő csak kérdezett.

Mifelénk (Gyxőr-Moson-Sopron megye) is az ilyesmi babakocsi a menő, tesóm is most ilyet vesz,nekem meg pierre cardin babakocsim volt amibe a hordozó rögzíthető, na azzal egyenesen ufónak néztek, nem értem miért????

Nálunk inkább az a menő, akinek több babakocsija van, ja és sokan azért vesznek drágát, mert a barátnőjének is olyana van és milyen ciki ha együtt mennek és valamelyiké olcsóbb.

Aztán mifelénk a kenguru, hordozó se nagyon divat, azzal is sokszor ufónak néznek:-)

Amikor még Pesten laktam emlékszem ott nem volt ilyen erős téma a babakocsi, mert a belvárosban szinte senki senkit nem ismer így lényegtelen is, gondolom

2009. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán a Pierre Cardin meg amit te mutattál olyasmi megy!Én nem vennék ilyet...nekünk több funkciós van ami portkocsi is "tud lenni"!Engem nem érdekel ki milyet választ a miénk Kunert...meg vagyok vele elégedve és nekem ez tetszett!Mindenki a szája íze szerint választ!
2009. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!