Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megtanitani a babam...

Hogy kell megtanitani a babam az onallo alvasra?

Figyelt kérdés
A vedonom azt mondta, h meg kellene tanitanom a fiamat egyedul aludni, mert vissza kell mennem dolgozni,de fogalmam sincs, h kezdjek hozza. Tapasztalt anyukak tanacsra lenne szuksegem, lepesrol lepesre leirve, h mit kellene tennem. 11 honapos a kisfiam, eddig cicizessel aludt el.
2009. nov. 13. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az "Aludj jól, gyermekem" c könyvet, minden szépen, érthetően le van írva benne, nekünk bevált.
2009. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Kulfoldon elek, nem talaltam olyan konyvertekesitot, aki ide kiszallitana. Esetleg van ebook valtozata is?
2009. nov. 13. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki a babas kerdesek kozul ,van egy kedves felhasznalo aki felajanlja hogy elkuldi ,csak az e mail cimedet kell megadnod neki.Nekem is elkuldte,tehat nem szelhamossag.
2009. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem megvan, küldd el az e-mail címedet és elküldöm!
2009. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huh de aranyosak vagytok! az utolsonak elkuldtem az email cimem:-)
2009. nov. 13. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Elküldtem! :-)
2009. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Kuldes alatt amit megigertem, de kicsit lassu, mert eleg nagy a fajl. Ha nem kapod meg egy oran belul irj ram holnap.
2009. nov. 13. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

mi 3 napja csináljuk az Aludj jól gyermekemet és eddig bevált. Első nap 25 perc sírás volt, második nap 15 perc, ma pedig fél perc!!!

És egész éjjel alszik, amit eddig soha. 8 tól reggel 7ig (8hós)

A lényege, hogy ha éjjel felébred a baba ugyanazt a környezetet találja amiben elaludt, így nem ijed meg és visszaalszik (nekünk főleg evvel volt probléma) Egy próbát megér, csak kitartást!

2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!