Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt válogat? Mit...

Fogzás miatt válogat? Mit tegyek hogy elfogadja a főztömet?

Figyelt kérdés

10 hónapos kislányom kb 1 hete nem akarja megenni amit én készítek neki. Ha pürésítem nem kell neki, kiköpi. Ha darabosra hagyom, akkor ímmel-ámmal megeszi, de igen keveset. Eddig jó evő volt. Az üveges bébiételeket érdekes módon megeszi. :(

Már -4 hete nem alszik rendesen -éjszakánkánt 6-8x is felkel. Ilyenkor cicizik 20-30 percet, aztán kiesik a szájából...leteszem a helyére, abban a pillanatban felül, és sír, és követeli, hogy vegyem ki az ágyból. Újra kéri a cicit, kezdődik minden előről. általában 1,5 órámba kerül mire sikerül elaltatni.

4 helyen van megduzzadva az ínye. 1 hónapja jött ki az első 2 foga.

Szerintetek meddig tart még, mert már kezdek teljesen kimerülni.


2009. nov. 13. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

a fogzást nem tudom, de az én babám is csak az üvegest eszi meg. Próbáld meg átvágni a babádat, tedd a főztödet a bébiételes üvegbe, vagy keverd össze a kettőt. Nekem sajna ezek nem jöttek be, hónapok óta csak bébiétel megy :( De legalább eszik, én úgy vagyok vele...

Hm, egyébként nem próbáltál homeós bogyókat? Chamomillát próbálj, hátha attól jobban fog aludni a babád!

2009. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Chaomilla, Viburcol, Norofen... semmi sem vált be.

4 hónapig egette amit főztem neki :(

2009. nov. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!