Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alapvető praktikákon kívül...

Az alapvető praktikákon kívül milyen vitaminok javasoltak az influenza elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Lányom 16 hónapos és úgy döntöttem nem oltatjuk be magunkat. Légyszíves, ne hurrogjatok le a döntésem miatt. Tudom hogy ilyenkor sok kézmosás, nem túl meleg szobák, meleg italok jól jöhetnek, de milyen vitaminok kellenek neki. C-vitamint kap csak egyenlőre.
2009. nov. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem hurroglak,sőt melletted vagyok teljesen...


Béres csepp már mehet a picinek is,ha jól láttam 10 hónapos kortól lehet neki is:)De azért kérdezd meg a dokit:)


Sok zöldség és gyümölcs,de hát ezt biztosan tudod:))


Ada és Abigél:)

2009. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tévhit. A vitaminnal nem kerülheted el az influenzát, maximum esetleg előbb túl leszel rajta, ha elkapod. Én azt olvastam még, hogy napi 3-szor sós vízzel kell öblögetni a szájat, meg áttörölgetni az orrnyílást. Mivel a vírus ott telepszik meg, és 2-3 nap kell neki, hogy elszaporodjon. Ezzel állítólag ezt el lehet kerülni. Én ki fogom próbálni, ha muszáj közösségbe menni. Persze kisgyerekkel ez nem kivitelezhető.
2009. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a c vitamin mellett még oscillococcinumot adok a babának, megelőzésre 1 tartály/hét.
2009. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:D


Hát ez a sósvizes technika a überbrutál,ember legyen a talpán aki ezt kibírja:DÉn már kipróbáltam de blaaaaah:S

2009. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasnék még továbbiakat is :) Ezt a sós vizes megoldást hallottam már, de ugye ez babáknál nem jó megoldás. Én viszont próbáltam már.
2009. nov. 13. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
mindkét gyerekem kap multi vitamint, d vitamint, és most kapnak doki javaslatára egy kúra neogranormont. ez a bélrendszerüket tisztítja.
2009. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem oltattam be a lányaimat,sőt magamat sem pedig 37 hetes terhes vagyok..megkérdeztem a gyerek,-szülész orvost és a védőnőt is nem javasolták én melletted vagyok.nekem is a homeopátiás oscillococcinum-ot javasolták ha jól tudom már hat hetes kortól lehet adni.A lányaimnak régóta adom még náthára is kitűnő...
2009. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én gyerekdokim a homeopátiás szereket javasolta.

Heti váltásban a Vincetoxint és az Echinaceát minden nap és mellé heti 1 tubus Oscillococcinumot.

2009. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam utána az ezüstkolloid oldatnak (bőrprobléma miatt) Meglepve olvastam, hogy ha valaki szedi 2. immunrendszerként védi a szervezetet. 650 féle kórokozót pusztít el azonnal (vírusok, baktériumok, mikrobák), míg az antibiotikumok max 12-őt. A bélflórát békén hagyja, mert a vékonybélben felszívódik. 3 éves kor alatt nem adnám (bár van olyan rokon, aki adja a 2 éves gyerekének), de felnőttnek teljesen mellékhatásmentesnek írják, csak a jó minőségűt kell használni. A lényeg, hogy nem csak megelőzésre, hanem gyógyításra is jó. Minden esetre a miskolci nanotechnológiai tanszéknél érdeklődni fogok, hogy melyiket ajánlják, mert sok gagyinak tűnik nekem, főleg az MLM rendszerben forgalmazottakban nincs bizodalmam.
2009. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!