Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell aggódnom ha 7.5 hónaposan...

Kell aggódnom ha 7.5 hónaposan nem mászik még a kisfiam?

Figyelt kérdés
Már 4 hónaposan hátról hasra és visszafele forgott erőlködés nélkül a keze segítségével körbe körbe forog hason nagyon ritkán hintázik csak négykézláb de jelét sem mutatja mászásnak
2009. nov. 13. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Majd mászik, ha eljött az ideje, az is lehet, h előb kúszni fog, de teljesen mindegy, csak várd ki, és ne erőltess semmit...
2009. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod szerintem. Ha ez megnyugtat, az én babám 9 hónapos és csak kúszik. Ő is hintázik négy kézláb de már vagy 1,5 hónapja. Ha haladni akar, ledobja magát és kúszik. Felülni sem tud egyedül csak az egyik alkarjára támaszkodva tartja magát. Állni sem tud. De nagyon várom már, hogy valamit haladjunk, mert ezeket már hónapok óta műveli.
2009. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen kezdett el mászni,jelét nem mutatta,hogy mászni készül,és egyik nap ülök az asztalnál és azt veszem észre,hogy a kisfiam elmászik mellettem,majdnem leestem a székről :)

Szóval sosem tudhatod,de most már bármikor elindulhat!

Sokat legyen a földön,és próbáld csalogatni valamivel,hátha rá szánja magát és elindul :)

2009. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell aggódni. :) Én egy évesem 8 hónaposan kezdett tolatni, rá két hétre mászni, és 9 hónaposan felállt kapaszkodva. Semmi gond sincs, még ráér. :)
2009. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyukak nalunk a maszos korszak total kimaradt:))) ult ,allt majd elindult-de soha nem maszott!! nem minden gyerek fejlodik a konyvek szerint:))))
2009. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kúszott, 10,5 hósan kezdett mászni!
2009. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat türelemmel leszünk
2009. nov. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!