Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányra szoktatok kéket adni?

Kislányra szoktatok kéket adni?

Figyelt kérdés
Amiről mondjuk egyértelműen letűnik, hogy fiútól örökölte? Vagy kiegészítve valami nagyon csajossal annyira nem gáz?
2009. nov. 13. 09:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Otthonra igen. De ha megyünk valahova csak, lányosat adok rá. Van fülbevalója mégis van aki megkérdezi, hogy kislány-e?
2009. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kéket adni a pici lányomra de leginkább rózsaszínben szeretem pedig én amikor pocakos voltam eldöntöttem h nem fog rózsaszinben lenni.De nekünk se csak rózsaszinünk van.kék zöld lila barna fehér szinte minden szin megtalálható a ruhák közt.1 dolog nem a fekete.
2009. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kék babakocsi, kék overall. Ehhez szoktam rózsaszín sapkát ráadni, de így is fiúnak nézik. Nikinek hívják, de ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ma Mikinek öltöztünk.
2009. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a lila szerintem se tipikus "kislányos" szín. Babarózsaszínbe én se öltöztetem. / afiús anyuka vagyok/De ha mondjuk van egy farmer overall-ja és alá veszünk rózsaszín felsőt szerintem még az sem gáz. Kislányokra nemigen szoktak overallt adni. Az a lényeg, hogy pl. ne tetőtől talpig kék legyen... legyen valami rajta amitől kisfiú. Pl. sötét színű sapka, vagy ilyesmi.
2009. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
na ezt még1x...:) szóval ne teljesen kék legyen, legyen rajta valami rózsaszín, vagy világos is . Csak már megint a kisfiamra gondoltam ....:D
2009. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk manapság a férfiak is hordhatnak-hordanak rózsaszínt,és még nem is kell hozzá "másnak"lenni... :)
2009. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Persze. Én turiban vásárolok és ott általában vagy kék van (ami fiú ruha) vagy rózsaszín. Átmenet nagyon ritka. Én simán megveszem neki a kisfiú ruhát ha tetszik. Adok hozzá egy kislányos ruhadarabot és kész. Nagyon cukin szokott kinézni és senki nem veszi észre szerintem, hogy az elvileg fiú ruha. Olyat azért nem veszek amit kisautó van vagy ilyesmi.

9 hós

2009. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam még az utcára is adni a lányomra kéket. Sőt, olyan is volt, hogy annyira fiúsan volt felöltöztetve, hogy megjegyezték, milyen aranyos kisfiú.

Szerintem nem a fülbevalója és nem a lányos színek miatt kislány a kislány... Azért vettem neki gyorsan egy rózsaszínű sapkát :)

2009. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A gyönyörű szép kék szemeihez?

Hát persze, hogy adok rá kéket is! Most vettem neki egy cipzáros, világoskék, kötött pulcsit, aminek az ujján sárga fehér csíkok vannak. Farmerral írtó vagány benne, pedig én ráadom a színess harisnyát habos-babos ruhával is. A tiszta rózsaszíntől herótom van! Örököltünk mi is kisfiús darabokat, azokhoz max rózsaszín bodyt, stb-t adok rá! Amúgy kék kocsink van, a fülbevaló meg sokat számít, mert az idióták így is képesek megkérdezni a a babakocsi szín miatt, hogy: kifiú?

Lényeg a vidámság, a kicsik ilyenkor úgy is nagyon fogékonyak a színekre!!!


Boldog babázást!

2009. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam:

Bocs "a fülbevaló NEM sokat számít" kimaradt

2009. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!