Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányra szoktatok kéket adni?

Kislányra szoktatok kéket adni?

Figyelt kérdés
Amiről mondjuk egyértelműen letűnik, hogy fiútól örökölte? Vagy kiegészítve valami nagyon csajossal annyira nem gáz?
2009. nov. 13. 09:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kék overallt vettem neki, kék a babakocsink, de baromira nem érdekel, hogy ki gondolja fiúnak, és ki nem.

Nem akarom rózsaszín vattacukorkaként felnevelni, ezért aztán igenis van kék ruhája, de ugyanakkor van lila, drapp, sárga, zöld, és igen, tüncirózsaszín is.


Szerintem simán lehet egy lányra fiús ruhát adni.

Fordítva nem nagyon... :-)

2009. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze.A farmer is kék színű:)Szerintem nem gáz,a kékhez adok neki valami rózsaszínt is,mert nincs fülbevalója.Így mindenki találgathat,fiam van e vagy lányom:)!
2009. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én adok rá kéket, de ami lányruha. Tehát ha nagyo-nagyon fiús, akkor nem. Viszont, ha örökölted, akkor otthonra simán fel lehet venni szerintem, ott úgyis csak te látod!
2009. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2009. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam van és virágos, lilás felsőben volt tegnap. Na és?:)
2009. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második babánk lány lesz, simán ráadom a kéket is, pár hónapos korától meg lehet kombinálni lilával, rózsaszínnel, stb.. :)
2009. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak fiúra nem adnék rózsaszínt.
2009. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó :-)))) Nagyon cuki lehetett!

Mondjuk én is így gondolom, örökölt a babakocsink, szürke színű, kék hálózsák, illetve szinte minden fiús, mivel 2 fiúról örökölte a dolgait. Most jön a 74-es méret, rakosgatom a ruhácskákat, és van néhány nagyon-nagyon fiús, ezért jutott eszembe. Ha én veszek neki valamit, akkor az olyan mondjuk, hogy nagyon vattacukor, pont a többi ellensúlyozására. Igen, neki sincs fülbefalója, és bár a dédike által kötött narancssárga sapijára horgoltam egy virágot, mindenki megkérdezi, hogy ugye fiú!? Így kezdek kicsit elbizonytalanodni:-))

2009. nov. 13. 10:07
 9/21 A kérdező kommentje:
Az utolsót a 10:03-ra értettem!
2009. nov. 13. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, egyik válaszolónak: szerintem kisfiún a lila egyáltalán nem gáz! :)

Szép napot!

2009. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!