Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor áll be a babáknál evési...

Mikor áll be a babáknál evési rendszer, hogy minden nap kb. mindig akkor esznek? Nem minden babánál van ez a rendszeresség?

Figyelt kérdés
4és fél hónapos a babám (anyatejes) és mindig máskor eszik
2008. júl. 7. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ez azon is múlik, hogy te mennyit segítesz...őt a gyomra irányítja, de te tudsz segíteni úgy ha az etkezési időpontokat leírod amit szeretnél..és fokozatosan közelítesz hozzá. Lehet, hogy hetek alatt sikerül csak, de te oldhatod meg, nem a baba fogja. Légy türelmes és te diktáld a napirandet, de csak fokozatosan szoktasd az időpontokhoz.
2008. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi öt hónaposak vagyunk. Én akkor etetem a babát, amikor jelzi hogy éhes. Én úgy tudom, hogy ez nem baj, bár egy kicsit talán megterhelőbb, mintha beálltatok volna pontos időpontokra, merthogy nem tudsz előre tervezni. Ha téged nem zavar, akkor ez maradhat így. Ha szeretnéd, hogy mindig ugyanakkor egyen, akkor az előttem hozzászóló tanácsait kell követned. Ez tényleg rajtad múlik és nem a babán.
2008. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Etesd igény szerint. Akkor teszel neki a legjobbat!
2008. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!