Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak akkor hajlando enni a...

Csak akkor hajlando enni a lanyom, ha elterelem a figyelmet, hogyan szoktassam le rola? Vagy inkabb en szokjak hozza a helyzethez, mert erzem mar neha hogy elrobbanok? Meddig tarthat ez?

Figyelt kérdés

Ha nem babral valamivel nem hajlando kinyitni a szajat. Akarmilyen ehes legyen, az elso 5 kanal utan, mar kapkodja, forgatja el a fejet es nyulkal minden utan, csakhogy kikerulje a kanalat.

Nagyon gaz, mert igy neha tobb mint 30 percig is elhuzodik egy eves. Mar azt sem tudom sokszor h mit adjak a kezeibe hogy lekosse.

1 eves lesz 2 het mulva, meg nem tud enni egyedul kanalas kajat, csak csipegetni.

Nem hiszem hogy az etvagyaval lenne valami, mert amugy eszik eleget, csak be kell lopni az etelt bele. Meg a desszertnek is forgolodik, pedig imadja a nyalanksagot (de ki nem szereti?).


2009. nov. 12. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi is innen indultunk.
2009. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
az én lányom 15hónapos és ugyanez a helyzet már hónapok óta,minden nap katasztrofa helyzet van a konyhában-de azért utána nem rohangalok a kanálal.igaza van a 22.11-es válaszolónak,ki fogom probáli a módszert hátha beválik és a lányom nem fog rendetlenkedni az asztalnál...
2009. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

22:11

mondd melyik nap megfelelo, mikor vihetem hozzad???


tom hogy semmi baja nem lenne egy kis ehezestol, de... megsajnalom... mert sir es nyugos az ehsegtol.


Ha mas csinalna vegig es ha nem latnam, nem tudnam, akkor nem sajnalanam..., de megprobalok erot venni magamon es megirom az eredmenyt!

2009. nov. 12. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!