Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időközönként kell...

Mennyi időközönként kell pelenkátcserélni? Ha nincsen tele a pelus mennyit szabad rajta hagyni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idős a babád. Én az első pár hétben napi 12-13-at is elhasználtam, mert mindig volt benne kaki. Most 5 hónapos, átlag napi 6-7 elmegy. Szerintem nappal kb. 3 óránként ajánlatos. Én úgy szoktam, hogy szopi, büfi, majd peluscsere, mert sokszor evés közben jön rá a kakilás.
2009. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pampers pelenkát használok már 10 hónapja. Próbáltam más márkát is, de azoknál ez nem igaz. Én akkor szoktam lecserélni, ha már tele van. Egyszer, kb. 2 hónapos volt a babám egész nap hajtás volt, sok dolgom volt, és valahogy elmaradt a peluscsere. kb. 6 órát volt a gyereken a pelus, teljesen tele volt. amikor levettem róla direkt belenyomtam a kezem, és semmi nedvesség nem jött vissza, így én akkor eldöntöttem, hogy csak akkor cserélek pelenkát, ha vagy kakis, vagy tele van. Nálunk napi 3-4 pelenka megy el. De kihangsúlyozom újra, hogy csak a pampers-el működik, mással nem megy, mert befülled a baba popsija és ki is pirosodik.
2009. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!