Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne a jó? A lányom...

Mi lenne a jó? A lányom 2760g-mal született, most 4100g és 8 hetes.

Figyelt kérdés
Ma a védőnő azt mondta szerinte jobb lenne ha adnék neki pótlást mert keveset hízott 1 hét alatt.15dkg-t. Viszont a dokinő szerint nem kell,mert ez elég szépen nő és a hossza miatt tűnik kevésnek a hízás,mert eddig már nőtt 7 cm-t.A tejem nem kevés,és szopizik 3 óránként.
2009. nov. 12. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A heti 150g hízás egyáltalán nem kevés. Teljesen jó. A dokinőnek van szerintem igaza. Ha van elég tejed, szopizik rendesen és kiegyensúlyozott baba, akkor hiba lenne elkezdeni hozzátáplálni. Az én lányom is ilyesmi súlyú volt ennyi idősen.
2009. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dokira hallgass és ne a védőnőre! A 15 deka hízás tökéletes. Most biztosan a hossza nőtt (írod is). A "nagy könyv" szerint elég a 12-25 deka a normál tartomány. az én kislányom 2950-nel született és 2 hónaposan 4310 g volt. Nekem azt mondták, hogy ennyi bőven elég... Ha a babád kiegyensúlyozott, szépen fejlődik is, akkor minek a táp??? Jó fej a védőnő! "Támogatja" a szoptató anyukát!!! Pedig igazán ez lenne a dolga...
2009. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy Ti is megnyugtattatok.Én sem szeretnék még mást adni.A védőnő még kezdő is és a könyvekben is utána néz a dolgoknak,úgy érzem még tapasztalatlan.
2009. nov. 12. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom fél kilót hízik havonta, 8 hónapos és 8 iló. 4 kilóval született.
2009. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2860grammal született,hétfőn leszünk 8hetesek!most 4700gramm!ne foglalkozz a védőnővel!ha kiegyensúlyozott jó baba, akkor nem kell semmi féle pótlás neki!!
2009. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!