Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a ciciről való leszoktatásának?

Figyelt kérdés
Fiam 15 hónapos. Most kezdtem el a leválasztást(még nem akartam, de muszáj volt, mert erős gyógyszert kellett szednem- és ha már elkezdtem akkor nem szoktatnám vissza-), de ez nagyon megvisel minket. Éjszakánként 3-4 órát is fent van, napközben csak 1-2 órát alszik és mindíg keresi nappal. Ha nem kapja meg,akkor fél órát keményen hisztizik. A férjem már teljesen ki van, ő altatja még éjszaka is(szabin van-de mi lesz ha megy dolgozni?)Amióta nem cicizik egyfolytában eszik, de mindent. A gyerek doki szerint ez hosszú folyamat, ami eltarthat akár 4-6 hétig is. Mit lehetne tenni, milyen módszereket lehet bevetni vagy kihez lehetne vagy hová segítséghez fordulni?
2009. nov. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az nlcafe.hu oldalon vannak szakértők, nekem ott segített az Eszter amikor a szoptatással volt problémám, nagyon aranyos. Nézz el az oldalra, hátha...
2009. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még kiegészíteném azzal, hogy a lefejt anyatejet és tejpótlókat nem issza. Csak csőrös pohárból iszik.

2009. nov. 12. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam kétéves koráig szopizott, aztán egyik nap befulladtam és vénába kaptam szteroidot, na akkor azt mondta az orvosom, hogy nem szoptathatok a szteroidok miatt. elég jól viselte a fiam, igaz ott aludt mellettem, simogatta a cicimet és elaludt.
2009. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!