Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak?...

Mi baja lehet a babámnak? Talán beteg lesz?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam az utóbbi 4 napban nagyon nyűgös. Felkel éjszaka pedig már átaludta, nem eszik annyit mint eddig, a szemei sem olyanok mint szoktak. De nincs láza. Nem tudom mi baja lehet. Elvigyem orvoshoz?
2009. nov. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fogai kezdenek el nőni? Akkor szoktak nagyon nyűgösek lenni. nekünk is ekkor kezdődött, és bizony a mai napig tart, mert egyfolytában fogzik szinte. De nem szabad mindent ráfogni a fogára, ha nagyon nyugtalan vagy, vidd el orvoshoz, én is azt tenném. ha semmi baja, akkor megnyugszol, hogy tényleg csak a foga, amire már ilyen korban lehet számítani. Lányomnak 7 hónposan már 8 foga volt. Van, akinek korábban kezdődik a fogzás.

10,5 hós kislány anyukája

2009. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nyála is folyik, és tömi befelé a kezét.

Lehet hogy elviszem, eléggé aggódom.

2009. nov. 12. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre az jutott eszembe, hogy elkezdődött a fogzás. Kisfiamnak 4,5 hósan jött ki az első. Ő egyik este elkezdett keservesen sírni, nem tudtam mi baj van, mert mindig jókedvű baba volt (éjjel max. 1-szer kelt) és aznap amúgy is nyűglődött. Meg pöttyös lett a teste. Másnap már vittük is dokinénihez, aki mondta, hogy a pötty egy kis allergia miatt van és megkérdezte, hogy tudjuk, hogy kint van egy foga? Mi meg csak néztünk, mert nem is gondoltunk rá, de megkocogtatta nekünk. :) Így derült ki, hogy elkezdődött a fogzás. Azóta egyre többször kel éjszakánként... :S Mostanában kezd alakulni a dolog, legalábbis hónapok óta végre volt 2 nap, amikor 7-kor elaludt és éjfélig nem kelt fel. Most 14,5 hós.


Nyúlj be a szájába és nézd meg az ínyét nincs-e megdagadva, nem keményedik-e, vagy nem látsz-e fehér csíkot rajta.

2009. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is fogacska! :))
2009. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!