Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni a 9 hós beteg...

Mit adjak enni a 9 hós beteg babámnak? Tápszert csak 150 ml fogad el kanalast nem igen a foga miatt.

Figyelt kérdés

Szegényt ledöntötte a fogzás...

Nem elég a csöppemnek jön a fogacskája még beteg is lett...

Mit adhatnék neki ami kalória dús és pótolhatnám vele a nem megevett mennyiséget?


2011. febr. 8. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen betegség döntötte le?


Amúgy a sinlac nagyon jó, én betegen azt adom a 3 évesnek is. Ha hó hígra csinálom, akkor a folyadék is megvan, és kalóriát is kap rendesen. Ha sűrűbbre csinálom, akkor nem nagyon eszi betegség esetén.

Amúgy a lényeg az iváson van betegség esetén!!!

2011. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

teljesen normális, ha betegen nem eszik, főzz neki húslevest, abból kínálgasd :)

sok sok folyadék, gyümölcslé... :)


jobbulást

2011. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megfázás szerű tünetek hurutos köhögéssel...

Nagyon rossz látni hogy egész nap nyügi,persze gondolom ezt a közérzete is okozza...

Itatom ezerrel amit csak elfogad még ha néhány korty is...

de emiatt hogy nem eszik rendesen nap közben,éjszaka 2 óránként sírva kel..és mivel kimerült 300ml-t ha tud enni (tápszert) majd bealszik rajta....

Bár a védőnőnk is az ivást és a kitartást hajtogattja...

Nagyon rossz ezt az apróságot így látni....

2011. febr. 8. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
hopp elírtam az esti nem 300ml hanem 30ml...
2011. febr. 8. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Köhögésre nagyon tudom ajánlani a Baby luuf balzsamot és a dr. Theiss féle lándzsás útifű szirupot. Mindennél többet ér!

Ha romlik az állapota, lázasodik, mutasd meg dokinak.


Első voltam

2011. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen kipróbáljuk mind kettőt.

Azért aggódom mert az a "nem eszem " állapot 2 hete kezdődött amikor 2 fogacska bújt egyszerre majd ennek okán 3 napig lázas volt 38,5 C a rubofen nem győzte lehúzni...

Most megint egy fogacska és ismét a betegség a párja ...

Lehet én aggódom túl a dolgot de a dokink és a védőnő is csak legyintgetnek mondván ez természetes vele járója lehet ilyenkor .....Borzasztó látni hogy az a kis eleven fickó most csak sírdogál,nyűglődik ...

Mindenesetre köszönöm a gyors válaszokat!

Remélem egy hét múlva már csak rossz emlék lesz ez a betegeskedés...

2011. febr. 8. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
még mindig a húslevessel tudok jönni. a levét kanalazd neki, ha elfogadja répát, krumplit, tegyél bele pici durum tésztát. háztartási kekszet is lehet szívesen elrágcsál.
2011. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!