Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a 3-as Aventes...

Mi a különbség a 3-as Aventes cumifejek között?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy vettem 3-as cumifejeket,de az egyiken pl 3 lyuk van a másikon 1 lyuk meg egy vonal(gondolom 2 lyuk egyben),az egyiken gyorsabban jön,vagy mi a különbség?A 4-es is ilyen?A 4-est mikortol használtátok?

Bocsi,lehet kicsit értelmetlen voltam,de jobban nem sikerült megfogalmaznom..


2009. nov. 12. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy olvastam, hogy a nagyobbaknál(3) már van olyan ami folyadékos és van ami a sűrűbb ételekhez való!

Ezeket persze nem írták mi, mert én ami sűrű mindent kanállal adok a babámnak!

Még nem probáltam de nem is fogom csak a tápszerhez használunk cumi!

az én babám most 6,5 hónapos és szépen rájött hogy rágni kell!

Mi már darabosat is eszünk!

Te babád hány hónapos?

2009. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van a 3 lyukú 3as és az 1 lyukú 3 állású variábilis cumi.Amelyik állásba teszed(vonal 1-3ig a baba orra felé) olyan erősségű a lyuk,de sztem ez csak akkor jó,ha főzeléket vagy tejpépet akarsz vmi miatt így adni.Tápnak,innivalónak nem jó,mert nagyon jön belőle.Az én fiam ált. öklendezett tőle,ezért nem használjuk.
2009. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7 hósak vagyunk,de elég sűrű a tápszerünk...tegnap megpróbáltam a 3 lyukút,de szegény leizzadt.A másikat használtuk,de nem fuldoklott tőle..Csak tápszert iszik belőle,minden mást kanállal kap,fogunk még nincsen.
2009. nov. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!