Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ollóval v csipesszel könnyebb...

Ollóval v csipesszel könnyebb vágni a babák körmét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor picike volt akkor bőrvágó ollóval vágtam neki,mert annak jó vékony a pengéje.Majd amikor nagyon mocorgott már akkor csipesszel.Most 1 éves a fiam és nagyon szépen engedi,és nem tudom megvágni vagy megszúrni,ha hirtelen elrántja a kezét vagy a lábát.
2009. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van babaolló, aminek lekerekített a vége, és nem kell félni, hogy megbököd vele.
2009. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a csipeszt jobban szeretem. Szerintem könnyebb a használata, gyorsabb és biztonságosabb is.
2009. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig babaollóval vágtam,de az a baj,hogy egy mozdulattal nem tudom levágni,pedig sietni kell,mert hamar felébred. Arra gondoltam,hogy veszek csipeszt,azzal elvileg 1 csippantás.
2009. nov. 12. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a csipesz vált be. Első 2 hónapban az ollót próbáltam, de nem sikerült vele egészen rövidre vágni, így kipróbáltam a csipeszt. Sokkal gyorsabb és alaposabb is!

Most 4 hónapos múlt.

2009. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a saját ollommal vágom. Hegyes is örbe is kétszer kell egy körmött nyisszantani, Rángatja magát a lányom de fél óra alatt végzünk. Egy köröm, egy rohangálás, második köröm egy másik játékért megy és így tovább. Leszorítani nem szeretem, mert akkor húzza a kezét és még rosszabb.
2009. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is saját ollóval vágom!

elég jól tűri, rendi kisfiú!(6,5 Hónapos)

A lányomnál viszont a lefogós modszer működött csak! :(

kb.1,5 éves koráig!Most 5 és ügyi!:)

2009. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


én szopi közben szoktam levágni neki a kis körmét baba körömcsipesszel.

2009. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!