Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 1 éves...

Hogyan szoktassam le 1 éves fiamat, hogy ne egyen éjjel?

Figyelt kérdés
Kb. 4.5-5 dl tápszert megeszik háromszori keléssel.Kezdettől rossz alvó,anyatejes volt 8 hónapos koráig.Éjjel háromszor eszik és egyik pelenka sem bírja a sok pisit.Hogyan szoktassam le?Tapasztalatok?Ötletek amik beváltak?
2009. nov. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vacsorára tartalmas, lassan felszívódó de könnyen emészthető kaja kell neki. Pl. husi zöldfőzelékkel, zabkása (az enyém nagyon szereti). Nálunk ez vált be.
2009. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan készíted a zabkását?És hol lehet venni?Egyébként sinlacot szokott enni vacsorára + egy kis tápszer alvásnál.
2009. nov. 12. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, szerintem nem biztos, hogy az éhség kelti fel. Nekem vagy 10szer kel mostanában a lányom (10 és fél hós), és sose rendesen cicizik, csak épp tessék-lássék. Szerintem a fogzás meg a hamarosani járás miatt.
2009. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zabkása: lidl-ben van fél kg-os zabpehely, ott találod, ahol az egyéb pelyhek vannak, kék zacsi. Én eddig sima tejjel csináltam, kb 5-6 ek zabpehely, édesítésként lehet vaniliás cukor, sima cukor v. gyümölcscukor (mi ezt használjuk) esetleg fahéj, citromhéj stb. felengedem annyi tejjel, ami éppen ellepi, majd kb. 3 perc alatt megmelegítem és utána még hagyom 2 percig, hogy megpuhuljon. Olyasmi lesz, mint a tejpép, de jóval magasabb a ch. tartalma és jó az emésztésnek is. Sztem tápszerrel is meg lehet csinálni.
2009. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az Off-ért,de nekem is ez a gondom,14 hónapos babám sokat eszik-cicizik az éjjel,az elozo válaszolótól kérdezném a zabkásával kapcsolatban,mi az a ch.tartalma?
2009. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ch. az a szénhidrát. A kenyérfélék, cukor is szénhidrát.

A zabpelyhet lassan emésztjük, ezért sokáig jóllakottság érzést ad, viszont nem terheli a gyomrot.

2009. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!