Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az h a babám napközb...

Miért van az h a babám napközben nem hajlandó aludni a kiságyban? Kiságyfóbiás? Az éjszakával semmi gondunk! Csak sír és sír és sír. Már rajtam sem alszik el. Megőőőőrülök!

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 08:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2 hónapos
2009. nov. 12. 08:20
 2/12 A kérdező kommentje:
Addig elvan benne, amíg el nem álmosodik, nézi a játékait, dumál, vigyorog, de ahogy arra kerülne a sor, h aludjon, elszakad a cérna. Hiába állok ott mellette, simogatom, fogom a cumiját, egyszerűen nem megy. Kiveszem, rajtam egy darabig elvan, de aztán csak sír és nem hagyja abba. Nagy nehézségek árán elalszik rajtam, de kb 20 percet, mert addigra jön a következő etetés. Most beraktam, de üvölt. Már nem bírom.
2009. nov. 12. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is két hónapos a babám, és nappal nagyon ritkán hajlandó az ágyában aludni.Este egyedül alszik el, semmi sírás.Így nappal nem is erőltetem, itt van a mi szobánkban.Én arra fogom, hogy igényli a közelségemet.

2009. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én meg látom rajta, h álmos, pirosak a szemei, dörzsöli.
2009. nov. 12. 08:32
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és rajtam is sír, pedig a közelembe van....
2009. nov. 12. 08:37
 6/12 anonim ***** válasza:

nem lehet, h teker a pocija?


Az én babóm is tnap is összesen aludt 3 órát napközben. 6htes. Én is láttam rajta, h álmos, de nem igazán akart aludni. Elaludt egyszer 45 percre délelőtt, aztán délután 2 órára.

este meg sokat alszik.


Lehet, h valami front hatás. Passz, én is szoktam találgatni, de mikor már semmi nem jó, látom, h álmi, evett, kakilt, szeretgettem, sokat foglalkoztam vele..... akkor hagyom őt, majd abba hagyja a sírást, persze nem alegjobb halgatni.

2009. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hasfájós, de ilyenkor tényleg nem az a baja. Látom rajta h szenved és valamiért nem akar/nem tud elaludni. És ez minden nap így megy. Eszik, játszik, és mikor oda kerül a sor, h alvás, akkor kezdődik a cirkusz. van, amikor nem is tudom megnyugtatni. olyan, mintha félne az alvástól.
2009. nov. 12. 08:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy valami változott-e, ami esetleg kiváltja nála ezt az érzést. Én pont ma sejtettem meg valamit. A nappali alvás újabban nekünk is gond, 4 hónapos.A piros szemeit dörzsöli, de ott látom a félelmet is. Tudom nem kéne mindig a szülést bemagyarázni, de amikor a szemébe néztem a születés után akkor is a félelmet láttam rajta, sőt a két kicsi kezével hadonászott. Túl sokáig volt a szülőcsatornába, nem tudott kibúni, s fel kellett végjanak alól-ez biztos megviselte őt is.

Eleinte a hátán aludt és pár perces alvás után felriadt, a kezei az égben, szeme tárva nyitva... Babusgatással, szopis altatással és a hasán való alvással orvosoltuk a problémát. Osztán mindenki jött az okos véleményével, hogy nem jó ha szopival alszik el. Így probáltam ki a felvesz letesz, otthagy modszert, addig, hogy ismét ott láttam a páni félelmet a kicsi szemébe, sőt az addigi 5 órás kelés 1 re tevődött át. most ismét szopival alszik, de sokkal nehezebben enged el.Mégis érezhetően kezd javulni a helyzet éjjel és nappal is.

2009. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia! A lányom már 5 hós,de szintén csak játszik a kiságyába,aludni csak mellettem hajlandó. Ha nagyon nem megy az elalvás neki,probáld meg elringatni,és ha elalszik,feküdj mellé,h érezze a közelségedet. Éjjel is sokszor megnézi,h ott vagyok-e mellette,és nyugodtan vissza alszik,de a kiságyába,ilyenkor üvölt. Ugy h velem alszik.
2009. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is, még írtam is kérdést. Éjszaka elaludt a kiságyban, nappal nem, csak üvöltött ahogy beletettem. Én kicseleztem, a mi ágyunkra tettem, amikor láttam hogy álmos, és ott simán elaludt. Viszont most már forog, nem merem egyedül hagyni az ágyon, úgyhogy most az van, hogy cicin alszik el, utána beteszem a cumit a szájába, és átrakom a kiságyba, és így rendben van minden. Szerintem azért csinálják, mert nem akarnak aludni, és tudja hogy ha a kiságyba kerül, ott aludni kell.
2009. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!