Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rák jegyű babások! Milyen...

Rák jegyű babások! Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom érzékeny, van benne egy hatalmas adag szeretet, imádja ha kényeztetik, nem bírja az igazságtalanságot,a veszekedést, művészi hajlamai vannak(ének, zene, tánc), empatikus jellem, korához képest érettebb a gondolkodása(5 éves).

Remélem ilyenekre gondoltál.

2009. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre,köszönöm a válaszod!Az én lányom még csak 4 és fél hónapos,és kíváncsi vagyok,hogy mire számíthatok... :)
2009. nov. 11. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár napja volt ugyanez a kérdés. Válaszoltam is rá, mert hármasikreim vannak, rák jegyűek és mindhárman mások. Persze még ők is csak 4,5 hónaposak, gondolom azt, hgoy milyenek is lesznek, csak később derül ki. Nagyon kíváncsi vagyok én is. Mert én is rák vagyok, remélem, így könnyebb dolgom lesz kicsit kiismerni őket. (oroszlán aszcendensük van, az apjuk meg oroszlán)
2009. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos, hihetetlenül nyugodt baba, nem sírós.
2009. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 4,5 hónapos kis rák-lánykám, akit ikreknek vártunk, de szerencsére rák lett, mert túl jólérezte magát a pocakomban. Hát ő már most egy tündérke, elnézelődik, nyugodt, érdeklődő. Csak akkor hallani a sírását, ha tényleg jogos. Én egyébként bírom a rákokat, a férjem, az anyukám és barátnőim is vannak rákok. Családcentrikusak, érzelmesek. Remélem jó lesz vele a kapcsolatom később is.
2009. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rák, igaz nyilas ascendenssel, ami kissé visszavet. Szóval ő most 16 hónapos. Mindenkit elvarázsol, elég helyes kis legényke. Imád rosszalkodni, mindig valami kis csínytevésen töri a fejét. Jó alvó, jó evő, kissé akaratos de kezelhető. Nem fél semmitől és senkitől. Mindenkivel barátságos, mosolygós, kis energia bomba:)
2009. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ők nagyon nyugodt emberek,érzelgős típusok,szeretik a művészetet és szeretik ha irányítják őket(ez persze akcendens kérdése is).
2009. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22.02-es válaszolónak: Én a 21.21-es vagyok, és az én kisfiam is nyilas aszcendensű :))
2009. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Ugy látom akkor mindenkinek (legalábbis a 4,5hónaposoknak... :) )nagyon nyugodt babáitok vannak,ami az én lányomra is igaz.Én kicsit féltem ettől a jegytől,de remélem alaptalanul. :)
2009. nov. 13. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért féltél tőle?
2009. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!